Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki Modify XTC


Recommended Posts

  • 4 months later...

Otrzymałem 6 sztuk po mega długim czasie czekania.

Zarypiaste! Podają idealnie. Realna pojemność około 170-190. Super wykonane i lekkie :). Siedzą sztywno w każdej emce. Jutro postaram się podrzucić zdjęcia.

Po strzelaniu zostaje zawsze jedna kulka w magazynku poprzez nietypową budowę podajnika.

Link to post
Share on other sites

Link do albumu ze zdjęciami: http://imgur.com/a/AnMAo

 

Ogólnie można je spotkać pod wieloma nazwami w internecie. Z tego co zauważyłem można je znaleźć łatwo pod nazwą modify xtc mid-cap 190 . Znaleźć też można je przy okazji w wersji Tracer. Tylko nie jestem pewny czy aby na pewno są wtedy na 190 kulek.

 

Są to magazynki na 190 kulek według producenta. Mi się udało zmieścić półtorej szybkoładowarki wypełnionej po brzegi. Podają ślicznie przy rofie 18-20. Aktualnie są to najlepsze magazynki jakie posiadam i posiadałem. Przebijają G&G na 120 kulek. Są wykonane z bardzo dobrego plastiku. Dzięki wybrzuszeniu na magazynku można go dopasować do każdej repliki.

Nie wchodzą na niego chińskie magpule (oryginalne powinny wejść). Prezentują się bardzo ładnie w replice :icon_smile:.

 

A tutaj po kolei co i jak. Zdjęcia w spoilerach.

 

Faktura magazynka.

 

W3m005O.jpg

 

 

Jak się prezentuje wkład od góry z jedną kulką.

 

i0IXLyF.jpg

 

 

Stopka magazynka.

 

3a0D272.jpgYcXdGPG.jpg

 

 

Magazynek rozłożony na poszczególne części. Czyli skorupa, wkład i stopka.

 

BB0rRhg.jpg

 

 

Zdjęcie ułożenia kulek. Jakość nie powala, ale popychacz jest skonstruowany jak schodek.

 

H6xabbx.jpg

 

 

Tutaj zdjęcie sprężyny. Czyli jak jest ułożona w magazynku.

 

Q7QFDze.jpg

 

 

A tutaj w bardzo prosty sposób można wyjąć sprężynę magazynka, aby go łatwo oczyścić :icon_smile:.

 

vEbGpIw.jpg

 

 

No i bardzo ważny element. Jest to wybrzuszenie dzięki któremu mag leży we wszystkich replikach ciasno. Nawet w chińskich emkach nie lata. W emce VFC muszę zeszlifować ten element, gdyż magazynek mega ciasno wchodzi.

 

tWmXfLc.jpg

 

 

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to śmiało pisać :).

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam dosyć duże ładownice od Bombla. Wszystko zależy od wysokości ładownicy. Nie spotkałem się z takimi ładownicami zresztą, aby cały magazynek był w środku. Chyba, że chodzi o klapkę. To nie mam problemu w chińskiej ciasnej ładownicy zmieścić dwa takie magi :).

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Niestety nie sprawdzałem hk416, ale zrobię to przy najbliższej okazji jak wpadnie mi w łapki :).

Dodatkowe informacje dla ciekawych:

Mam już 11 sztuk i każda podaje tak samo czyli idealnie. Z tego 4 są mojej dziewczyny.

 

Przetestowane repliki z tymi magazynkami już przeszlifowanymi:

G&P z body magpula: podają idealnie

VFC vr16: podają idealnie

Kilka modeli specny: podają idealnie

G&P ze zwykłym body (oznaczenia frog): podają idealnie

Kac pdw VFC: podają idealnie

Kac pdw boyi: podają idealnie

 

Nie da rady nałożyć chińskich gumowych magpuli na stopkę.

 

Magi są bardzo wytrzymałe. Przeżyły już kilkanaście upadków na beton i nigdzie nie ma nawet uszczerbku :).

 

Magazynki te są bardzo tanie jeżeli, ktoś kupuje mid-capy i low-capy przeliczając cenę za miejsce na kulkę.

Mi się udało te magazynki wyhaczyć w gunfire na dużej przecenie, 36 zł za sztukę mi wyszło :).

Czyli 36 / 220 = 0.164

 

W każdego maga wchodzi tak jak wcześniej 2 pełne szybkoładowary.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Zakupiłem jedną sztukę na próbę, wstępnie magazynek sformatowałem. Faktycznie ma wysoką pojemność, spokojnie 190 kulek wchodzi.

Przetestowałem go na moich trzech replikach:

 

Krytac Trident SPR mk2: Brak jakichkolwiek luzów, wchodzą ciasno, bardzo dobrze dopasowane, bez problemu na semi i auto, podaje wszystkie kulki zarówno 0,25 jaki i 0,36. Cięższych nie sprawdzałem, ale nie widzę nawet sensu.

Amoeba 014: Są luzy, podłożenie taśmą załatwiło problem, okazjonalnie pojawiają puste strzały na obu trybach ognia.

Amoeba 015: Również są luzy, ale mniejszy niż w przypadku 014, nie zanotowałem problemów z podawaniem.

 

W ogólnym rozrachunku jestem z maga bardzo zadowolony, wysoka pojemność, jakość wykonania i trwałość. Myślę, że kupię większą ilość tych magów .

PS. szybkoładowarka od GFC (podórba ODIN innovation) jest w stanie spokojnie załadować magazynek do pełna, co jest miłą niespodzianką.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...