Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam Beretkę jak w tytule. Trafiła do mnie jako używka. Od ponad roku wiernie służy i myślę, że czas się nią trochę zaopiekować. Generalnie nie pasuje mi gazożerność (nabicie wystarcza na 1,5 magazynka) oraz słabe podkręcanie kulek.

 

Myślę, że warto pomyśleć nad wymianą cylindra gazowego, głowicy tłoka i gumką hopka.

Gumek jest sporo na rynku. Co byście polecili. Lubię mieć większy zasięg niż potrzeba. Gorzej z resztą części. Co byście polecili i z jakiego źródła. Zakupy u myfriendsów są dopuszczalne ale w pierwszej kolejności daję zarabiać naszym.

 

Uszczelki na wylocie magazynka na początek spróbuję trochę dźwignąć. Możliwe, że tam mam nieszczelności. Po nabiciu magazynka zdarza się, że przy pierwszym strzale dostaję jeszcze ciekłym gazem po twarzy. Nieszczelność nie jest raczej jakaś ogromna, bo replika ma w miarę stabilne 270FPS.

 

Generalnie podchodzą części w standardzie TM lub WE?

Link to post
Share on other sites

Udało mi się uzyskać szczelność bez zakupu części.

Pod uszczelki na wylocie magazynków dodałem uszczelki wycięte z gumy silikonowej o grubości około 0,5mm. Gumkę hopka wsadziłem SHSa. Teraz nie ma mowy o pluciu gazem. Prędkość wylotowa obecnie na poziomie 340FPS czyli jest dobrze. Testy jak ta gumka podkręca muszą poczekać aż będzie okazja postrzelać za dnia. Może przez weekend się uda i dorzucę opinię w wątku o gumkach SHS.

 

Pozostała mi jedna kwestia, która lekko denerwuje: luz lufy zewnętrznej na końcu zamka (od przodu). Ma ktoś jakiś patent na to?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...