Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakiej Firmy Desert Eagle wybrac ?


Recommended Posts

Siema, Zdecydowałem się w końcu na replikę DE. W ciągu ostatnich lat kilka razy zmieniało sie w nich to i owo. Był na co2 z dużo wystającym magiem KWC, potem na GG od Tokyo Marui, też z już normalnym magiem na co2 od Cyber Guna i w miedzy czasie wiele innych które mniej przykuły moją uwagę.

 

Ostatnio (jakieś 2-3 miechy wstecz) Byłem w kilku sklepach (mieszkam we Francji) i goście mówili mi że wycofują DE z obiegu bo albo nieszczelne magazynki albo zacinają się z niewiadomych powodów.

Dzisiaj natknąłem się na to:

 

http://www.torontoairsoft.com/KWC-Desert-Eagle--Co2-blowback-SILVER_p_2108.html

 

Pierwszy raz się z tym spotykam. Pytanie tylko czy dlatego że to nowość ? Czy po prostu tego nie zauważyłem. Waga tego modelu to 1400g wiec około 200-300g więcej niż u poprzedników i konkurencji.

 

Może ktoś spotkał się z tym ? Te kilkaset gram więcej to może już więcej metalowych części? Może wyeliminowali pękające zamki itp. Ktoś miał z tym do czynienia ??? I czy ma to HU bo nic nie pisze...

 

Co myślicie? Warto zaryzykować ? Chyba że znacie jakieś na prawde dobre pewniaki, cena nie gra roli

Link to post
Share on other sites

Widzę że ta replika jest bardzo mało popularna... W takim razie gdy przyjdzie (zamówiłem, będzie na połowę marca) Z tego co już dopytałem to zamek jest metalowy i HU regulowany.

 

Mam jednak inne pytanie. Nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.

 

KONSERWACJA !!!

 

Naczytałem się o tym na różnych stronach i forach i wszędzie mówią inaczej. Jedni przeczą drugim i na odwrót.

 

Smarowanie - Czy do tego wystarczy tylko olejek silikonowy czy np takie cześci jak prowadnica zamka przesmarować dodatkowo smarem, gdzie jeszcze mogę użyć smaru? na uszczelki od maga też ? Czy może też tylko lekkie psiknięcie olejkiem ?

 

Czyszczenie - Jedni mówią żeby do lufy nic nie psikać, a na niektórych filmikach widzę jak psikają olejkiem i jadą wyciorem. Na Hop Up psikać czy nie ? Jedni mówią że zabronione inni zeby psikać. Zawory od magów też psiknąc czasami ? i też widziałem że gdzieśktoś psikał ten wlot CO2, dobre czy złe ?

 

Sprężyna powrotna - To jest najbardziej mokre miejsce, Czyscic to do sucha i czysta i czym poten nasmarowac, czy może lepiej tego nie czyścić ?

 

Naboje CO2 z olejkiem silikonowym - Ja często je używać i w jaki sposób ? Strzelać na sucho czy strzelać z kulkami ?

Link to post
Share on other sites

Olejek silikonowy nie nadaje się do konserwacji repliki gbb, jest o tym na forum napisane dziesiątki postów. Olejek silikonowy nadaje się tylko do konserwacji uszczelek. Do części ruchomych to tylko i wyłącznie gęste smary, które nie spływają i nie strząsają się pod wpływem działania mechanizmu. A deagle to tylko Marui z metalową konwersją guardera. Reszta to albo padaka ogólna albo padaka z częściami zamiennymi.

Link to post
Share on other sites

No może nie az tak bardzo cena nie gra roli. W tej cenie to bym kupił i KWC i TM. Teraz jestem w kropce bo mam oby dwa na zamowienie jeden już idzie do sklepu a ten z TM już tam jest. W KWC bardzo podoba mi sie szczęk uderzającego zamka o lufę, bo ładnie słyszę metal i oczywiście wole naboje CO2. Niestety nie wiem jakie ma wady. Nath mówi ze to padaka... W Tokio Marui minusem jest to ze ten szczęk jest inny, zamek zdażą sie ze pęka i blokada spustu tez leci zawsze w tym samym miejscu... No i jeszcze green gaz. (Jestem zwolennikiem co2)

 

A, lufę mogę czyścić chociaż tym olejkiem ? I bebechy psiknął delikatnie od czasu do czasu ?

Edited by pieczyk111
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...