Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hudy01

Użytkownik
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hudy01

  AK [E&L]

  Brutalna siła i agresja. Postaw kałacha na stabilnym stole, mocno go zaprzyj, żeby się nie ruszał, a następnie wcisnąć szczerbinkę do środka śrubokrętem płaskim. Ale ostrożnie, bo łatwo się poharatać przy tym.
 2. Znalu, staliwa i żenująco niskiej jakości sklejki*
 3. Pozostaje odłożyć zakupy w czasie i pozbierać więcej pieniędzy. Serio, teraz jak jest stalowe G3 to nie ma sensu inwestować w dinozaury od tm i ca/
 4. Z tym extremestore to radzę ostrożnie. Znajomy wysłał do nich (rok albo 2 lata temu) stg i mg42, to odstawili taką manianę, że jak dla mnie są spaleni.
 5. Nie wiem jak masz rozwiązany selektor w tym "customowym berylu", to może być uciążliwe w montażu silnika. No i jak to jest custom, to w ogóle sprawdź, czy jest prosty, czy siedzi osiowo etc. Rozejrzyj się za silnikami Polarstar, np. P* Jack, P* F2 albo P* FE. Warty uwagi jest również Raven.
 6. Nie ma ani na TG ani na "alle" -.-
 7. Żeby tylko szło je gdzieś w Polsce dostać...
 8. Po prostu wsadź dobrą lufę, zamontuj flathopa i dobierz odpowiednio ciężkie kulki. W swoim AKSU na 310fps na odmierzonych 50m mam 7/10 trafień w cel 50x50 cm, płaskim torem lotu. Lepiej dopieścić replikę niż bawić się w dalmierze.
 9. No cóż, dobra, tania emka to granica 850zł za emkę EA.
 10. Haczyk jest taki, że butla 200bar na nic się nie przyda. Potrzebujesz 300bar. A druga - koleś wysyła napełnione butle? To coś śmierdzi, coś jest nie tak. Nikt nigdy nie wysyła pełnych butli pod ciśnieniem.
 11. Jak masz blisko siebie punkt, gdzie możesz nabić butlę, to bym matki nie kupował. Ja kupiłem, gdyż w okolicy nigdzie butli nie nabiję. Z 15l butli (która tak naprawdę ma 13l) nabijam już 2 miesiąc i nadal jest tego powietrza sporo. Skoro różnice w cenie między 6, 10 a 15l to 100zł, to lepiej już kupić większą. Za nabicie butli 15l zapłaciłem w paintballowym ~25zł. Butla 15l jest wysokości podobnej do tej 6l, tylko grubsza. Też myślałem o wożeniu butli w samochodzie, ale jednak jak już to mam ustawione w garażu, to nie chce mi się tego ruszać. To zbyt niepraktyczne i ciężkie żeby się z tym
 12. Jest temat o glocku WE. To to samo co inne glocki, tylko zamek i lufa zewnętrzna dłuższa. Mój ma przebieg około 3k bez awarii
 13. Hudy01

  AK [E&L]

  Kilka stron wcześniej rozpisywaliśmy się o tych magach.
 14. Kopie T1 Micro są dosyć udane.
 15. Thor, skoro tak się znasz na wszystkim, a on się myli, to czemu po prostu nie obalisz tego co gada konkretnymi argumentami, tylko robisz z siebie janusza airsoftu? Bo skoro się znasz na tym, a wszyscy inni się mylą, no to nie powinieneś mieć problemu z rzuceniem konkretnymi argumentami, które zakończą dyskusję. No chyba że to kolejny temat w stylu "snajperki 800fps bez hu"
×
×
 • Create New...