Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakiego Scara polecacie ?


Recommended Posts

Chciałbym zakupić Scara tylko nie bardzo wiem czy lepiej brać gaziaka czy elektryka.

Polecacie jakieś modele, konkretne firmy lub odradzacie jakieś ? :icon_wink:

Ogólnie chodzi mi żeby replika sprawdzała się na otwartym terenie. Czy tak od 800-900 zł da się kupić replikę z której będę zadowolony ?

Edited by Gremmist
Link to post
Share on other sites

Za te pieniądze zostaje ci chyba tylko scar od boyca... A jakie są v2 od Boyi to chyba wszyscy wiedzą... Są jeszcze używki, np: od vfc ale to już loteria. Z gazem mało miałem do czynienia, ale już późna jesień i się nie pobawisz. No i do tego dochodzą jeszcze piekielnie drogie magazynki

Link to post
Share on other sites

Za tą kasę jeśli nie preferujesz ak czy m4 to tylko scar H od dboys - jest to kopia VFC, po wymianie paru podzespołów całkiem fajna replika. Jedyny minus to brak magazynków mid i low cap w naszych sklepach, ale bez problemu można ściągać z zagranicy magi vfc mid-cap w paczkach po 3 szt. za 70$.

Link to post
Share on other sites

Ale przemyśl za tą kwotę jeszcze rodzine AK, a jak nie, to m4 EA. Kolega bawił się Scarem od boyi, a drugi rk 10...

Obaj zamieniliby boyce na cokolwiek innego. A v2 boyi to najsłabsze metalowe v2 na rynku. Dużo by się trzeba było bawić, żeby otrzymać dobrą replikę, zaczynając od szkieletu GB

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...