Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mundur-jak dobrac..


Recommended Posts

Jeżeli ma to być do 100 zł to poluj na aukcjach popularnych portali, może uda Ci się coś wyrwać. Przeważnie podany jest opis rozmiarówki, a jeżeli nie ma, to możesz poprosić o to sprzedającego.

PS: Mam nadzieję, że niezwykle się spieszyłeś składając to zdanie, bo cała treść w ślepia kuje.

Link to post
Share on other sites

Ło ziomek ale mu pocisnoles xD Nwm jak se z tym poradzi, pewnie nigdy juz sie nie zaloguje na forum. Jakim prawem kaze ci czytac jakieś gŁupie regulaminy jak zamiast tgo mugłby Ci znalesc mundurr zebys sie nie musiał truzdzic szukaniem.

xD

 

Gdyby tutaj dało się lajkować komentarze, twój komentarz dostałby ich dziesiątki :D

 

"Zróbcie za mnie i jeszcze wam napiszę tak żeby wam pokazać, że wasz regulamin to w ogóle do podcierania się co najwyżej służy. A no tak! Jeszcze pojadę modowi". Powodzenia ziomek!

Link to post
Share on other sites

 

 

Gdyby tutaj dało się lajkować komentarze, twój komentarz dostałby ich dziesiątki :D

 

"Zróbcie za mnie i jeszcze wam napiszę tak żeby wam pokazać, że wasz regulamin to w ogóle do podcierania się co najwyżej służy. A no tak! Jeszcze pojadę modowi". Powodzenia ziomek!

 

Hehe :) no wiecie , zdjęcie z awataru do czegoś zobowiązuje :D no wiecie , nie każdy może nosić na ramieniu chyba kałacha czy co on tam ma , zarzucić pelerynę "zajebistości" i przywdziać okulary ala Gangsta "gimby nie zjano!"

 

popieram Kaxardas gdyby szło lajkować Afrati był byś Panem Lajków :P

 

A co do tematu to wnioskuje ze Alledrogo czy OLX jest Ci obce , wystarczy poszukać ...

no ale po co tracić czas na szukanie ...

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za słowa uznania, Panowie!

Nie było łatwo w odpowiedni sposób zmodyfikować wypowiedź tak, żeby jej styl odpowiadał stylowi kolegi Klafil2 ;)

 

A co do lajków... Nie, ja sam nie potrzebuję, ale po kliknięciu na obrazek w moim podpisie można łatwo znaleźć się na pingwinim profilu na FB... A powszechnie wiadomo, że Pingwiny używają w lesie lajków do rozpalania ognia i do ochrony przed deszczem ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...