Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zblokowany tłok po kilku strzałach


Recommended Posts

Szukałem i się nie doszukałem. W gearboxie (RK-01W) mam taki problem od niedawna i w sumie z pupy wyjęty, bo do tej pory go nie miałem, a tu nagle bum! I coś nie bangla jak trzeba. Otóż replika fajnie strzela, ale po dosłownie oddaniu kilku strzałów na semi, tłok blokuje się w tylnym położeniu i nie idzie go odblokować. Oczywiście nie trzymam na siłę spustu, bo kiedyś skończyło się tym, że zerwało mi zęby zębatkach. :D Nawet nie da rady odciągnąć anti-reversala, żeby puściło. :/ Nie mam pojęcia co jest zalążkiem problemu, bo pierwszy raz mi się tak zrobiło na strzelance i prawdopodobnie okazało się, że to była wina prowadnicy sprężyny. Po prostu ten plastik odczepił się od części metalowej i latał luzem. Teraz, gdy mam wsadzoną nową, łożyskowaną i całą metalową, nadal mam ten problem i nie wiem czemu. Miał to ktoś już u siebie? Coś podobnego?

Link to post
Share on other sites

Zapewne batka traci wydajność jeśli jest słaba lub silnik powoli się fajczy. Możliwe też, że jakaś usterka typowo mechaniczna we wnętrzu. Zrób tak jak radzi Naresss, mocne lipo, jak będzie śmigać jak należy to batka do wymiany, jak nie to czeka Cię rozebranie GB.

PS. Możliwe też, że styki się mocno osmoliły jak strzelasz raczej na singlu.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Już wszystko naprawione. Nie wiem co tam dokładnie dolegało replice, ale pozamieniałem części, posprawdzałem wszystko jeszcze raz i wszystko działa jak należy. Pomógł mi przy tym volt89 za co mu bardzo dziękuję. :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...