Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet do 100 zł Beretta M9 od STTI? Pytanie.


Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie jako iż jestem świeżakiem w świecie ASG postanowiłem się doradzić osób które mają większe doświadczenie ode mnie. A mianowicie chodzi mi jaki pistolet wybrać do 100 zł. Większa cena nie wchodzi w grę i chodzi mi tylko i wyłącznie o krótki pistolet :) Mam na oku Berettę od STTI, ale problem jest w tym, że nie wiem dokładnie który to model. Bo z tego co się orientuje jest sprężynowa i gazowa w podobnej cenie? I teraz pytanie który pistolet wybrać? Czy mógłby mi ktoś podesłać aktualny/działający link? Broń jest przeznaczona do strzelania między sobą i pewnie od czasu do czasu jakieś puszki. Więc proszę o podpowiedź jaki pistolety wybrać czy Berettę (M9?) od STTI czy może jest jakiś inny model warty uwagi do 100zł. Najlepiej żeby był jak najsolidniej wykonany i żeby się szybko nie rozsypał. Bo po kupnie chińskiego za 10 zł z którego kulki się wysypywały po przeładowaniu i lekkim przechyleniu i w dodatku rozsypał się po 4 strzałach to troszeczkę się zdenerwowałem :D A co myślicie o Pistolet WALTHER P66 ASG

Na allegro kosztuje 56 zł + kurier gratis.

 

Pozdrawiam i liczę na w miarę szybką odpowiedź bo chciałbym jutro zamówić. :D

Link to post
Share on other sites

Chcesz kupić pistolet za stówkę czy masz stówkę na wszystko?

W pierwszym przypadku masz mały wybór - sprężynowe pistolety do airsoftu to pomyłka. Zostaje Ci najtańszy i chyba jedyny w tej cenie gaziak, czyli wspomniana już beretta od STTI. Nie mam jej, nie powiem Ci o niej za dużo. Wiem tylko że cierpi na wszelkie mankamenty gaziaków - niewielki magazynek i dość drogie (w stosunku do ceny pistoletu) zapasowe, droga eksploatacja (gaz+kulki) no i krótka lufa i linia celowania (czyli finalna celność Cię nie zachwyci). Reasumując, musisz kupić pistolet za stówkę, gaz (min. 25-30zł) i kulki (polecam minimum G&G - ok. 40zł/kg). Do tego koniecznie gogle/okulary oraz - najlepiej- maskę siatkową ( o ile lubisz swoje zęby...).

Możesz też olać gaziaki i kupić najtańszą sensowną sprężynową strzelbę, czyli pompkę od AGM - poniżej 80zł. Do tego oczywiście kulki, okulary/gogle i maska. W dłuższym rozrachunku, cena eksploatacji tego cuda jest sporo niższa niż gaziaka.

 

O pistolecie o który pytasz na końcu nic nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o sam pistolet. Wróciłem nie dawno od kolegi i się długo zastanawialiśmy i finalnie na początek żeby obadać temat zdecydowaliśmy się znaczy on na 100% kupi ASG STTI M1911 Classic, a ja się zastanawiam nad tym coltem lub ewentualnie nad Waltherem p66/p22 lub p99. Jakoś mnie budowa i sam design colta nie przekonuje,ale jeśli ma być lepszy od Walthera to nie ma problemu, a o tym Waltherze nie ma zbyt dużo informacji. I oczywiście dla mnie podstawą musi być Hop Up. :)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Miałem berretę gazową za 100zł, strzelała fajnie, całkiem długo pożyła, spadła wiele razy i nic się nie zepsuło. Jak wszyscy będzie takie mieć to szanse będą wyrównane i zabawa przednia ;) Tylko dolicz koszt gazu, kulek i okularów.

Link to post
Share on other sites

http://gunfire.pl/pr...letu-GG105.html

Gazu znów nie zużywa jakoś dużo (brak BB). Magi nie są drogie (40-50PLN) ale nie wiem czy dostępne. łatwo można ja podrasować (uszczelnić i poprawić HU). W cenie do 100 raczej nic sensowniejszego nie znajdziesz.

 

edit.

Lepsza jest wersja na GG (ta z linku) gdyż magi na CO2 mają czasami problemy ze szczelnością (da się naprawić) i zbyt dużą moc jako boczniak

Edited by l_isek
Link to post
Share on other sites

http://gunfire.pl/pr...letu-GG105.html

Gazu znów nie zużywa jakoś dużo (brak BB). Magi nie są drogie (40-50PLN) ale nie wiem czy dostępne. łatwo można ja podrasować (uszczelnić i poprawić HU). W cenie do 100 raczej nic sensowniejszego nie znajdziesz.

 

edit.

Lepsza jest wersja na GG (ta z linku) gdyż magi na CO2 mają czasami problemy ze szczelnością (da się naprawić) i zbyt dużą moc jako boczniak

 

+1 Magi co2 to nieporozumienie. Jak chcesz używać repliki jako "boczniaka" bierz wersję na gg. Mój egzemplarz potrafił wystrzelać 8 magów na jednej kapsule co2, ale co z tego jak co kilka kapsuł padają uszczelki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...