Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, Adam z Gliwic.

Jestem nowy na forum, nie znalazłem "przywitalni" więc w tym postem zaczynam.

Chciałbym napisać kilka słów o pierwszej mojej replice ASG (wcześniej Tippmany i paintball)

Glocka KWA/ASG kupiłem pod kontem strzelania dynamicznego do puszek itp .celi na ogródku.

Po otrzymaniu przesyłki i otwarciu pudełka rozczarowanie - wcześniej miałem okazje przetestowania 17 Taiwan-SA. Brak oznaczeń, luzy i jakość wykonania od razu dały mi do zrozumienia że cena czyni cuda. Pierwsze strzelanie na dystansie 10m ok, kolejne też. Po ok 200 kulkach zatrzask magazynka wyrobił się na tyle że po każdym strzale mag wypadał na podłogę :( Tel do sprzedawcy i wiadomość że ta część nie podlega gwarancji. Kupiłem więc zatrzask Guardera, trzyma jak należy. Po kolejnych 500 kulkach padł zawór zasilający magazynek (też nie objęty gwarancją) Zamówiłem zawór SHS - działa do dzisiaj :icon_smile: Wystrzelałem kolejne 500 kulek i znowu problem, tym razem syfonuje. Nie wiem w czym problem bo tyle przyczyn ile znawców. Rozebrałem klocka, wyczyściłem i dalej to samo. pierwsze 6-10 kulek ok później pssst i koniec. Zastanawiam się czy przyczyną może by zbyt duża ilość oleju silikonowego którym smarowałem Glocka (Tippman nie lubił zbyt dużo smaru)

Jeżeli jest wśród Was jakiś użytkownik tego modelu który poradził sobie z tym problemem to proszę o info JAK???. Nie piszcie proszę że trzeba było kupić TM albo że trzeba poszukać - chciałem się przywitać i przy okazji dowiedzieć o co chodzi, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Spróbuj zmienić gaz, Ja mam KWA ATP czyli klocek ale z systemem gazowym NS2.

Syfonował po kilku strzałąch. Zamek nie zawsze zostawał w tylnym położeniu przy pustym magu itd.

Zmieniłem gaz na NUPROL zielony. Poprzedni okazał się po prostu za słaby do tej repliki.

Teraz jest ok.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...