Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 ICS i powrót po długim czasie.


Recommended Posts

Po dłuższej przerwie wracam do ASG. Jakie teraz gumki hopup są na topie? Chodzi mi o najlepszą dostępną w PL. Kto teraz wiedzie prym w produkcji tanich i mocnych zębatek? Nadal SHS? Są jakieś nowe osiągnięcia w tej dziedzinie, np. jeszcze cichsze heliakalne? Łożyska ceramiczne? Może jakaś nowa generacja mocnych silników?

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie było gumek na topie, to nie rewia mody. Nigdy nie było też najlepszej. Nie ma tanich i mocnych zębatek i nigdy nie było. Łożyska, owszem są ceramiczne, kulkowe, produkcji Kanzen lub Modify. Nie ma żadnej nowej generacji silników, nadal neodymowe są najmocniejsze. Internetu nie ma żeby sprawdzić? Żeby pisać posty to już jest?

Link to post
Share on other sites

Chyba sobie jaja robisz w tym momencie. Oczywiście że były topowe gumki, Systema chociażby przez pewien czas była polecana przez 90% serwisantów forum. Na zębatkach też się nie znasz, SHS były tanie i bardzo mocne, ciągnęły spokojnie M170 a nie rzadko i M190 przy single. Internetu nie ma żeby sprawdzić? Żeby pisać posty to już jest? Tak, k**** bo po to są fora. Uważasz że post jest bez sensu to na niego nie odpowiadaj. Za informacje o kulkowych dziękuje, jak ja byłem znalezienie odpowiednio małych ceramicznych graniczyło z cudem.

Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję, wiedziałem że to nie będzie tanie ale nie spodziewałem się ceny całkiem dobrego pistoletu. Może kiedyś do karabinu wyborowego. Mancraft ma w PL jakąś konkurencje? I tak brałbym od nich bo byli pierwsi i im ufam ale warto wiedzieć.

 

Kolejna bardzo ważna kwestia. Czy ktoś zdetronizował G&G i Biovala w jakości kulek 0.25? Pewnie skończę na Biovalu głównie dla czystego sumienia - nie zaśmiecam lasu :)

Edited by Spirit_
Link to post
Share on other sites
Chyba sobie jaja robisz w tym momencie. Oczywiście że były topowe gumki, Systema chociażby przez pewien czas była polecana przez 90% serwisantów forum. Na zębatkach też się nie znasz, SHS były tanie i bardzo mocne, ciągnęły spokojnie M170 a nie rzadko i M190 przy single. Internetu nie ma żeby sprawdzić? Żeby pisać posty to już jest? Tak, k**** bo po to są fora. Uważasz że post jest bez sensu to na niego nie odpowiadaj. Za informacje o kulkowych dziękuje, jak ja byłem znalezienie odpowiednio małych ceramicznych graniczyło z cudem.

Topowe gumki. Zawsze było tak, że gumka A dobrze działała w replice B ale w replice C już nie. Dzisiaj niebieski Madbull jest w miare uniwersalny z uwagi na grubszy kołnierz. Zęby SHS nigdy nie były dobre bo jak z każdym chinolem była i jest to loteria. Co do układów to pewnie chodzi ci o precocking czyli wstępne naciąganie sprężyny przed strzałem, jest taka opcha w ASCU, jest też dużo innych układów mikroprocesorowych do replik jak np. produkty BTC. G&G imo nigdy nie były na tronie, cały czas królują VFC, G&P, KWA, ICS, jest jeszcze Krytac i ASG DK. Kulki to raczej Madbull/G&G/5.95 i Valken. Kulki bio lubią się rozczłonkowywać przy wystrzale.

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Wszystkie poza Biovalami które zostały stworzone do treningu służb mundurowych. Spełniają ich wszystkie wymagania. Mają atesty jakiegoś tam departamentu USA. Poza tym nie tną się nawet w PDI. Jak dla mnie to wystarczy na kulki do zwykłej szturmówki z Promykiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...