Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mam 13 lat czy jest jakakolwiek szansa na przyjęcie do drużyny?


Recommended Posts

Tak jak w temacie mam 13 lat , i czy mam jakiekolwiek szanse na dołączenie do drużyny? :icon_neutral2:

Nie jestem jak "typowe dziecko" że płacze z byle powodu , ignoruje co inni do mnie mówią itp.

dość dużo czytałem o ASG , wiem że trzeba dużo wydać na dobrą replikę broni (mam zamiar teraz kupić karabin snajperski MB-02G Black Well). Czy jakakolwiek drużyna da mi szansę?

Edited by Fraguś
Link to post
Share on other sites

To czy Cię przyjmą zależy od nich nie od nas :P. Swoją drogą jak już to szukałbym drużyny wśród swoich rówieśników. Nie chodzi mi oto, że jesteś młody czy coś. Jeśli dostaniesz z kulki powiedzmy w ząb czy w ucho albo nie daj boże w szyję i zaczniesz się dusić, to oberwie się nie dość, że od policji to również od Twoich rodziców. Sprawy czysto prawne, że tak powiem. Co do repliki to mogę załatwić Ci do repliki jeszcze naklejkę COD: Black ops 3 i z logiem monstera aby dobrze wchodziły ci no scopy. Kup już lepiej g36 jakąś tanią od JG albo kałaszka od boyia/cymy, do tego okularki, "namordnik" pokroju siatki stalker aby ząbków nie stracić, no i kulasy.

Link to post
Share on other sites

Niestety ale praktycznie nie masz szans by cię przyjęli . Najlepiej zgromadź grupkę z rówieśników 13, 14 lat z 10 osób i będzie git. Zadbajcie o dobrą ochronę oczu i zębów, proponuję jeszcze coś na uszy bo kulka nie wybiera i jak wpadnie do ucha to ...... wiem, że małe prawdopodobieństwo ale mi się to zdarzyło :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

No z tym namawianiem żeby 13-14 latkowie umawiali się na strzelanie to słaby pomysł. Mimo wsytko ASG >18 (co prawda nie jest to usankcjonowane prawnie ale...)

 

W Poznaniu naprzykład jest osoba, która organizuje dla takim młodych airsoftowców strzelania. Daje tym samym dobry przykład i uczy podstaw airsoftu. Sam widziałem osobiście jak tłumaczy zasady i pilnuje, żeby wszystko było ok na jednej z sobotnich strzelanek gdzie udział brali stali "starzy wyjadacze".

 

Poszukaj raczej takiej incjatywy.

 

U nas w teamie jest osoba która m 17 lat i strzela się z nami od 11 roku życia, ale tylko dlatego, że jego ojciec też jest w ekipie :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

To tak jak u mnie, generalnie osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką starszych i muszą mieć full face maski. Mój syn gra regularnie ze mną w grupie. Czasami są organizowane strzelanki dla młodzików ale pod kontrolą sporej ilości stewardów.

 

Sent from Nexus 6p

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...