Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem ze sprężyną w Midcapie


Recommended Posts

Witam.

Kupiłem ostatnio 4 Midcapy PJ do sr25 lecz nie podają jak powinny. Jeżeli naładuje je ok. 40 kulkami to replika strzela poprawnie, jednakże gdy kulek jest w magazynku więcej to drastycznie spada zasięg do kilku metrów, zdarza się nawet, że kulki wytaczają się tylko z lufy.Sprawdziłem magazynki na różnych kulkach lecz to nic nie zmieniło. Miał ktoś podobny problem?

 

PS: Magazynki mam docięte do SCARa H boya, na początku myślałem że to problem z hopup-em, rozłożyłem i złożyłem go poprawnie i nadal problem występuje. Nie ma tego problemu na Hicap-ach.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie miałem V2 Long w rękach ale obiło mi się o uszy że tam jest niestandardowo długa dysza/głowica cylindra. Wymień dyszę na uszczelnioną. Siedzi trochę sztywniej. Powinno załatwić sprawę ale dla świętego spokoju poczekaj na opinię kogoś kto ma lub serwisował tą replikę.

Link to post
Share on other sites

W SCAR-H jest zwykły GBv2 jednakże co prawda dysza ma aż 38,5mm. Dokopałem się tego wątku:

http://forum.wmasg.pl/topic/158133-problemy-z-oddawaniem-strzalu-na-magazynkach-typu-mid-cap/

 

także domyślam się że problem tkwi właśnie w unoszącej się do góry dyszy. Mam zamiar wymienić dyszę i prawdopodobnie popychacz. Nie mogę znaleźć tylko pasującej dyszy do SCARa, jest tylko ta dysza bore-up

http://gunfire.pl/product-pol-1152204192-Dysza-Bore-Up-do-replik-typu-SCAR.html

 

Nie wiem czy będzie pasować z stockową głowicą cylindra, napisałem do GF o tym zobaczę co odpowiedzą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...