Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki XM77E2 (krótka eMka)


Recommended Posts

Otóż posiadam XM177 E2 z krótkim magazynkiem hi-cap od classic army i od początku mi to nie wystarczało... Hi-cap sam w sobie mi nie odpowiada i nastał czas na dokupienie magazynków a nie grzechotek, oczywiście krótkich :icon_smile:

 

I stąd moje pytanie, ponieważ są dostępne jakieś tanie magazynki za 20zł jednak za nimi nie jestem bo są plasticzane co mi się nie podoba;

 

MAG1

 

Drugie które znalazłem to takie mid kapy, biorę je pod uwagę bo są 1.metalowe, 2.duża pojemność

 

MAG2

 

Jednak słyszałem, że magazynki BOYI mają problemy z podawaniem...

 

No i trzecie to G&P no ale tutaj cena jest zaporowa.

 

MAG3

 

Proszę o opinię nt. w.w pozycji i jakieś propozycje zewnętrzne. Dzięki!

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites

U mnie, replika GP, gb i komora stockowe, używałem każdego z w/w.

 

Najgorsze wrażenie zrobił mag od GP. Nie opróżnia kulek w całości. Około 5 zawsze zostaje w magu, ale to chyba przypadłość tej marki.

 

Używam jeszcze magów KA. Kiedyś miała je Cytadela w sprzedaży - opakowania po 5 sztuk.

 

W moim przypadku musiałem skrócić trochę wypustkę blokującą kulki w magu. Inaczej magi nie wpinały się w gniazdo/komore.

Edited by miapow
Link to post
Share on other sites

U siebie w KWA używam krótkich midów Boyi, sztuk dwie. Podają ślicznie, czasami kapryszą i ostatnia 1-2 kulki zostają w magazynku, jednak nie jest to jakaś straszna niedogodność. Jakość plastiku i wykonania lepsza niż w magazynkach długich. Ciekawostką jest jednak to, że jeden z nich siedzi idealnie, lekki luzik, wypada sam, drugi wchodzi ciężej, nie wypada pod wpływem swojej masy. Farba schodzi dosyć szybko, łatwo łapią rysy. Osobiście polecam, jednak bywają nieco losowe. Poszukaj magazynków w innych sklepach, ja na Taiwangun kupiłem jakiś czas temu poniżej 30 zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...