Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CiV_1994

Użytkownik
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://wmasg.com/pl/auction/show/26716 Ogłoszenie wprowadza w błąd, w opisie nie ma nic o korpusie od PJ, więc warto poprosić użytkownika o rozwinięcie "lekkich przeróbek".
 2. Jeżeli chcesz robić z emki snajperkę to szukaj replik SPR. Na większości imprez zaliczane są one do DMR. Z firm markowych robi je na przykład VFC, z chińskich Specna. Tak jak napisał Huba, licz się z tym, że tuning może być kosztowny i duża część wnętrzności będzie musiała zostać zastąpiona. Dlatego musisz też przemyśleć to ze względu na budżet.
 3. Ja chyba jestem w mniejszości, bo mi BF1 niezbyt przypadł do gustu pod względem rozgrywki (za to oprawa graficzna jest boska :D). Mam nadzieję, że tempo rozgrywki zwolni i wróci do tego, które znamy z co najmniej BF3/BF4. Odnośnie RIP COD: jak dla mnie tych serii już od dawna nie ma sensu ze sobą porównywać przez zupełnie inny styl rozgrywki. O ile zawsze byłem fanem obu serii, to póki co Black Ops 4 jest dla mnie pozycją do ominięcia, zaś BFV do delikatnego jarania się ;). PS. Ja bym się wstrzymał z ocenianiem okresu historycznego: w BF1 mieliśmy mieć realia I Wojny Światowej, a otrzy
 4. Nie jest źle :). U mnie były małe problemy z dwoma magazynkami, ale pomogło ich uszczelnienie. Dosyć znaną usterką jest zespół młoteczka, który ma tendencje do psucie (nie chce pozostać w pozycji napiętej, co uniemożliwia oddanie strzału). Poza tym jest w miarę spokojnie, w swojej klasie cenowej jest to pozycja godna polecenia. Kilka rzeczy oczywiście można wymienić (ja mam w planach gumkę i lufę), ale na bliskie dystanse stock ujdzie. Wydajność gazowa jest dobra, o niebo lepsza niż w replikach M1911. Problemem jest teraz dostępność repliki i magazynków, ostatnio znikają one ze sklepów
 5. Trochę przesadziłeś Moritz. W tej cenie masz już emki od między innymi Evolution Airsoft (chociaż strasznie podrożały ostatnio), VFC (w promocjach, modele bez bajeranckich frontów) oraz całą ofertę replik od G&G. Jeżeli wolisz coś nieco bardziej kontrowersyjnego to są też Specny, aczkolwiek sam ich nie polecam (w ich normalnej cenie można dostać lepsze repliki). Warto jednak pamiętać o tym, że w replikach markowych zazwyczaj nie ma dołączonego akumulatora i ładowarki.
 6. Jakbyś kupił to daj znać, sam jestem bardzo ciekaw tej repliki.
 7. Trochę ta cena jest dla mnie podejrzana, podobna strzelba od APS kosztuje znacznie więcej :). Z drugiej strony tam system jest zupełnie inny. Do marki Golden Eagle mam średnie zaufanie po ich replikach w Taiwangunie. Jestem ciekaw jak się sprawdza połączeniu systemu gazowego i łusek od strzelb sprężynowych. Jeśli ktoś by kupił to sam jestem ciekaw opinii, może to być ciekawa alternatywa dla broni bocznej.
 8. Nie wiem jak jest ze sprzedażą internetową, ale sklep stacjonarny jak najbardziej polecam. Warto do nich napisać, żeby potwierdzić, że posiadają dany towar na stanie.
 9. Naklejka na replikach Eotech'ów wynikają z tego, że prawdziwe celowniki tego typu to celowniki holograficzne (HWS), w których zazwyczaj wykorzystuje się lasery półprzewodnikowe (podobnie zresztą w kolimatorach). Na wszelki wypadek umieszcza się więc na nich odpowiednie ostrzeżenia, chociaż w prawidłowo działającym celowniku użytkownikowi raczej nic nie grozi (filtry i inne zabezpieczenia). W replikach zaś używa się diod, więc nic nam nie grozi :). Od siebie mogę powiedzieć, że nawet przy długich grach nie zauważyłem żadnego negatywnego działania kolimatorów. Jedyny przypadek to za mocne us
 10. Przy okazji można sobie hopka ustawić :) Sam od siebie polecam jednak rozważenie zakupu ładowarki mikroprocesorowej. To koszt od kilkudziesięciu do około 100 zł (polecam Redoxa Betę), a nie dość, że przyda Ci się przy zmianie akumulatora, to jeszcze potencjalnie wydłuży życie obecnego akumulatora ;)
 11. Na Zbrojowni jest nieco taniej (chociaż i tak strasznie podrożał, z roku, może dwa lata temu był za 750 zł).
 12. CiV_1994

  E&L seria M4

  Ciężko jest mi to nazwać nagonką. Tamten post na pewno nie był miły, ale to kolejny temat, w którym widzę przepychankę słowną z twoim udziałem, która finalnie prowadzi do zaśmiecenia tematu. Jeśli to odbierasz jako atak - zgłoś post do administracji albo rozmów się z użytkownikiem. Ja od siebie kończę, żeby nie dokładać do tego swojej cegiełki :) Maxwell, odpowiedź padła na poprzednich stronach (o tłokach była rozmowa na przykład na stronie 11).
 13. CiV_1994

  E&L seria M4

  Wallop, panowie, ogarnijcie się, bo to kolejny temat, w którym dochodzi do wycieczek osobistych. Okażcie trochę szacunku innym i nie zaśmiecajcie forum. Do załatwiania takich spraw macie między innymi wiadomości prywatne.
 14. Jeżeli te strzały odbyły się po sobie szybko to możliwe, że przez obniżenie temperatury repliki doszło do zjawiska syfonowania (zimna replika, to samo masz w trakcie zimy). Jeśli wszystko wraca do normy po ogrzaniu repliki - możesz nie panikować. W replikach z Blow-backiem to niestety jest w miarę normalne.
 15. Napisz do administracji w tej sprawie, z tego co wiem to mogą porównać dane IP i adresy mailowe.
×
×
 • Create New...