Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WELL G194- zamek nie zostaje w tylnym położeniu.


Recommended Posts

Witam,

Mam pewien problem z WELL G194. Otóż pistolet działa normalnie ale po wystrzale ostatniej kulki zamek nie zostaje w tylnym położeniu i można dalej strzelać na "sucho". Zauważyłem że ten zawias co ma zatrzymać zamek chyba nie jest odpowiednio mocno wypychany przez magazynek bo lekko się podnosi ale za słabo żeby wejść we wgłębienie w zamku. Po zdjęciu zamka natomiast włożenie magazynka wypycha bolec znacznie wyżej. Na tyle wysoko że chyba by wszedł w szczelinę. Dodam że jeżeli własnoręcznie zatrzymam zamek zwalniaczem (troszkę trzeba go popchnąć i słychać klik) to zrzut zamka działa prawidłowo. Nie wiem w czym tkwi problem.

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Zdjęcia poglądowe: (w razie czego mogę dać więcej)

j8d746.jpg[/img]15yhqah.jpg[/img]

Link to post
Share on other sites

Zdejmij najpierw zamek, włóż magazynek i zobacz czy to tworzywo na magazynku zahacza o blokadę i ją podnosi. Albo tworzywo na magu się zdarło albo metal na blokadzie. Jak na magu- możesz kupić nowy mag albo pokombinować z doklejaniem kropelką kawałka twardej gumy/plastiku. Jeżeli zdarło się na blokadzie- pozostaje tylko kombinować z klejeniem, bo takie części ciężko dostać osobno (o ile w ogóle) :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...