Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H3T-1 przycisk żelowy


Recommended Posts

Witam. W moje ręce trafił noktowizor zza wschodniej granicy H3T-1 Cyklop. Mam go aktualnie zamontowanego na montażu na jaskółkę do swojej AKSU. Problem polega na tym, że chciałbym w nim wykombinować jakiś przycisk żelowy, bo noktowizor nie posiada włącznika stałego, ino chwilowy. Czyli trzeba trzymać włącznik. Ewentualnie jak nie da rady z przyciskiem żelowym, to jak tu wykombinować, by oryginalny przycisk służył jak zwykły przełącznik on/off.

Tutaj zdjęcie, jak to wygląda na replice.

WP_20160530_22_38_33_Pro.jpg

http://s33.postimg.org/yg10i820t/WP_20160530_22_38_33_Pro.jpg

Link to post
Share on other sites

I tak funkcjonalność nie wzrośnie za bardzo :D

Potestuj go dużo na sucho zanim się zabierzesz za grzebanie, bo możesz utopić masę czasu, a dużo nie poprawisz. Mamy w ekipie to cudo i mimo burzy mózgów, nie znaleźliśmy sensownego powodu żeby gdziekolwiek go zabierać.

Link to post
Share on other sites

Masz 2 pokrętła do regulacji ostrości, naciskanie guzika co jakiś czas było niczym w porównaniu do ciągłego szukania ostrości ,,na dwie ręce".

Wspomniany zoom i słaby obraz na krawędziach daje strasznie wąskie pole widzenia.

W lesie w nocy widać to samo co bez noktowizji, tylko na zielono, żadnych nowych szczegółów.

Jedyną nadzieję jaką mam to zmontowanie porządnego oświetlacza IR i próba lokalizowania przeciwnika po elementach odbijających podczerwień. Czyli wybitnie do statycznej obserwacji, szybkość trzeba wykluczyć od razu moim zdaniem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...