Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprzęt na początek


Recommended Posts

Wersji nie. Ale poszczególne serie produkcyjne mogą się różnić jakością. Co nie zmienia faktu, że nie pisałem o Uvexach. Przepraszam Rogalu, pisząc z telefonu nie zauważyłem Twojej wypowiedzi.

Mój poprzedni post skierowany był do Fedajkin'a

Nic złego o wykorzystaniu Uvexów nie słyszałem, a wiem że nie jedna osoba je w airsofcie wykorzystuje. Z M3 nie spotkałem się nigdzie, a biorąc pod uwagę że są one bardziej inżynieryjne niż balistyczne, to bym się trochę obawiał. Uvexy co prawda też pierwotnie nie są airsoftowe, ale można je już uznać za sprawdzone

 

Wiesz no dla mnie 3M jest sprawdzony dużo bardziej niż Uvex. Nawet nie tak dawno temu były pewne plotki i kontrowersje co do jakiegoś modelu Uvexów bo się okazały wadliwe i na jakiś czas straciły certyfikat. 3M być może nie jest tak rozpowszechniony wśród ludzi jak wśród firm produkcyjnych czy magazynów. Uvex za to jest powszechnie reklamowany jako casualwear, do sportu, do jazdy, do żeglarstwa ogólnie dla aktywnych.

3M to zdecydowanie za duży koncern by wypuszczać buble, pod warunkiem, że kupujesz produkt oryginalny to możesz na nim spokojnie polegać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...