Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 G&G szyna RIS


Recommended Posts

Witam

Jestem właścicielem HK416 od G&G, model GC1-46.

Standardowo ta replika ma zainstalowanego keymoda jednak chciałbym zainstalować w niej standardowy RIS jaki jest w HK416

 

Próbowałem przymierzyć szynę i tzw "barrel nut" z plastikowego HK JG i była za wysoko.

 

I teraz pytanie: czy aluminiowe szyny z firm: BOYI, VFC czy JG/GFC (te metalowe) będą pasować i nie będą zbyt nisko/wysoko względem uppera?

Prosiłbym o odpowiedzi kogoś kto na prawdę to sprawdzał lub wie w jakim systemie są te szyny.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

A to nie jest tak, że key mody do hk 416 wchodzą na oryginalny barrel nut? Chyba, że GG coś zmieniło w tej wersji - nie dziwiło by mnie to.

Dziwne, że masz szynę za wysoko skoro po zdjęciach widać, że w twoim wypadku HOB jest taki sam jak w hk 416 czyli ~6mm wyżej niż ar 15.

Moim zdaniem szyny od prawidłowo zrobionego hk 416 będą na prawidłowej wysokości. Nie wiem natomiast czy GG zachowało tak sam łącznik szyny grzbietowej jak inni. Na pewno szyny GG będą pasować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...