Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hicap nie podaje kulek do repliki


Recommended Posts

Cześć.

Szukałem czy był taki post lecz znalazłem podobne, nie poruszające tego samego problemu.

Reasumując:

Byłem dzisiaj na ASG. Dałem znajomemu broń na 5 min. Nie wiem co z nią zrobił, ale teraz magazynek Hicap (240 kulek, do G.5 Galaxy [mp5]) podaje tylko 1 kulkę z brzegu a następnie po wystrzeleniu słychać tylko dźwięk silnika. Kulki są w "komorze" gotowe do wystrzału. Jak obrócę broń do góry nogami to bezproblemowo strzela. Ps. Kręcenie nic nie daje, przesuwa kulki do góry, lecz po czasie nie ma oporu tylko nadal można kręcić.Po zwolnieniu blokady magazynka kulki wcześniej wyskakiwały natomiast teraz, dopiero po przechyleniu wypadają; żadna siła nie działa na nie od spodu wypychając je

. Bardzo prosze o rady, g.5 to moja jedyna replika.

Link to post
Share on other sites

Wiem, starałem się nie pożyczać, bo wydałem na replike nie małe pieniądze, ale wymagała tego sytuacja :/

Sprawdziłem właśnie low-capa. Działa bezproblemowo. Spotkałeś się kiedyś z podobnym problemem? Wolałbym jednak hi-capa nadal mieć w grze bo 240 kulek > 28 ;d

Link to post
Share on other sites

Ja się z czymś takim nie spotkałem, hicapów na strzelanki nie noszę, mam je tylko do testowania tego, jak replika strzela.

Najłatwiejszą opcją jest kupić nowego hi-capa, duże koszty to nie są. Chociaż może ktoś ma tutaj lepsze rady

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...