Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

KWA jest cholernie brzydka aczkolwiek ma większą podatność na tuning. G&G jest ładne aczkolwiek ma jakieś śmieszne oznaczenia na body a i w środku za wiele nie poszalejesz nie wymieniając większość części gearboxa. Jeśli chcesz tuningować bierz KWA (aczkolwiek do tego też są lepsze bazy i części) jeśli się do tego nie zabierasz bierz G&G.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam dwa G&G Top Tech i powiem tak:

1. Z zewnątrz

+obustronnie działający selektor jak w ostrym M4/M16

+body z magnalu a nie ze znalu

+dobrze spasowane, nic nie lata

+bardzo dobrej jakości tworzywa

+bite numery seryjne i cała reszta oznaczeń

 

-kolory autorskie (np czarny a nie grafitowy jak w palnym)

-oznaczenia autorskie (nic wspólnego z palnym :icon_biggrin:)

-w obu przyrządy mechaniczną są źle zwymiarowane, szczerbinka jest zbyt wysoko w stosunku do muszki i nie da się ich odpowiednio zgrać... Nie wiem czy taki pech czy jak, mam porządny kolimator do broni ostrej więc w sumie mnie to tam...

 

2. Flaki:

+zwalniacz sprężyny w miejscu forward assissta, można nim odciąć replikę jak się zatnie na singlu :icon_wink:

+pneumatyczny blowback, wygląda spoko, w niczym nie przeszkadza bo przy lufie typowej długośći powinien być bezstratny pod wzglętem fps'ów (miałem przez jakiś czas w jednej replice wyłączony, jak się sam włączył bo taśma go odcinająca pękła od ciśnienia to replika strzela równiej niż wcześniej- stąd twierdzę, że w niczym nie przeszkadza)

+jedną replikę mam stockową, druga ma wymienioną tylko sprężynę na SP130 i silnik na PJ neodymowy. Wyciąga od roku 490fps'ów i działa jak złoto, wieć takie tam gadanie, że niepodatne na tuning bo ktos tak przeczytał to wiesz... :icon_wink: Robił mi ją koleś z Wrocławia, który współpracował z G&G swego czasu, zna się na nich mega i twierdzi, że nic tam nie trzeba wymieniać nawet pod M140 poza silnikiem. Ja tam bardziej wierze jemu niż lemingom z internetów :icon_wink:

 

-stockowe silniki są słabe oj słabiutkie...

 

 

3. Podsumowując:

Generalnie jeśli myślisz o G&G z serii Top Tech, to solidne repliki, polecam, nie wiem jak ich seria standardowa, a tym bardziej combat machine. Poszukaj na forum wątku o tuningowaniu tych replik, wypowiada się tam Luglo, wspomniany wcześniej serwisant. Przeczytasz to zadecydujesz sam :icon_wink:

Edited by cinollozowski
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...