Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Słowacki kamuflaż pikselowy


Recommended Posts

Chm... ale czo to przypadkiem nie jest mundur czeski a nie słowacki? :?

Prawdopodobnie nie bo facet ma slowackie godlo na ramieniu :lol: Aczkolwiek istnieje tez mozliwosc ze jest to czech ktory zdezerterowal i naszyl sobie godlo slowacji. Dlatego mu tak gratuluja, pozwolili mu wyglosic przemowienie i udekorowac paru czeskich zolnierzy ehehehe

Link to post
Share on other sites
Moda na digitale??

Ano.

Teraz tylko czekac, az polacy wymysla jakis cyfrowy kamuflarz...
Dalibóg, oby nie :!: Mam nadzieję, że tej swoistej "modzie" na piksele oprze się polskie wojsko.

 

Dzieki rozmaitości wzorów maskujących i zastosowanych w nich rozwiązań, jest w świecie kamuflażu taktycznego ciekawie. Wyobraźcie sobie jak wiałoby w tym temacie nudą, gdyby w przyszłości w większości armii świata miałyby niepodzielnie panować piksele, rózniące się od siebie generalnie tylko kolorami plam.

Link to post
Share on other sites

No no. Po Yankesach i Ruskach, Slowacji i kilku innych panstwach ktore eksperymentuja z pikselami lawina z digtalem ruszy na calego. Heheh my chyba sie jeszcze dlugo bedziemy cieszyc z ciapek, bo z tego co slyszalem prawicowy rzad ktory przejmie wladze od niedzieli zapowiada oszczednosci w MON, wiec nie bedzie za co oplacic projektanow i badan nad nowym kamo :D czy tak samo uwazacie ze jak obniza wydatki to sie cofniemy do epoki sreniowiecza? Nie zebym narzekal, ale takie panstewka jak Czeci sa o wiele do przodu

Link to post
Share on other sites
wygląda jak jakiś jungle striker ;)

 

Jungle Stalker.. :twisted: Chcoiaz w rzeczywistosci blizej mu do kamuflazy pokazywanych na Hyperstealth

 

Hehe ujdzie w tloku ale chyba byl tak drogi ze starczylo tylko dla wyzszej kadry oficerskiej ;)

 

Przeciez to pokazowka! USMC czy US Army tez nie umundurowalo od razu wszystkich zolnierzy w nowe wzory!

Link to post
Share on other sites
Hehe ujdzie w tloku ale chyba byl tak drogi ze starczylo tylko dla wyzszej kadry oficerskiej ;)

 

... i to tej zasobniejszej w $$$ ;)

 

BTW. Ciekaw jestem czy przeprowadzili takie badania komputerowe jak Amerykanie (marpat), Kanadyjczycy (cadpat) czy Australijczycy (kangur-pat? :D ) Widziałem kiedyś program jak to wszystko było przygotowywane, ponieważ to że coś jest "cyfrowe - pixelowate" nie musi oznaczać że jest dobre i że się sprawdzi na polu walki...

Link to post
Share on other sites

 

Hehe ujdzie w tloku ale chyba byl tak drogi ze starczylo tylko dla wyzszej kadry oficerskiej ;)

 

Przeciez to pokazowka! USMC czy US Army tez nie umundurowalo od razu wszystkich zolnierzy w nowe wzory!

Oczywiscie wiem o tym. Co nie zmienia faktu ze sie nie mozna posmiac z tego oficera ktory wyglada jak Rywin w nowych okularach :D. Wyluzuj troche bo ci spodnie 5.11 w kroku pojda ;)

Link to post
Share on other sites
I tak puszczaja na szwach, hrhrhrhrhrhr :lol:  :lol:  :lol:

 

Czy jest na sali krawiec? Może być taktyczny :twisted: A tak w ogóle powinno specjalne taktyczne oddziały krawców na wojnę wysyłać.. :D

 

Oczywiście to żart 8O

ja myśle, że na wojne powinni wysyłać żołnierzy a nie modelów firmy Tactical Gucci przedewszystkim :lol:

Link to post
Share on other sites
ja myśle, że na wojne powinni wysyłać żołnierzy a nie modelów firmy Tactical Gucci przedewszystkim :lol:

 

Ciekawe podejście, jednak w dzisiejszych czasach, kiedy to coraz częściej na wojnie są kamery, to wszystko musi ładnie wyglądać. A terroryści powinni przed atakami w Iraku dzwonić po TV, żeby zdążyła rozstawić sprzęt w miejscu ataku, oraz przeprowadzić wywiady... tak tak mówię serio :twisted: :twisted:

 

buhahaha

Link to post
Share on other sites

cóż, mój tekst był niemałą hiperbolą, ale jak widze niektóre tendencje to ojezu...

Zresztą, kto ja kurwa jestem, żeby sie na ten temat wypowiadać, nie znam tych ludzi a sam ejstem pizda.

 

A co do kamer- taka już specyfika. Wojsko jest odbiciem polityki danego panstwa. Nikt nie powie Generał XYZ tylko prezydent WZQ. poza tym, efekt propagandowy- vide: Al-Jazeera

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...