Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z prądem w gearboxie


Recommended Posts

Witajcie!

Mam problem z moją repliką M4A1 firmy P&J. Po złożeniu gearboxa, umieszczeniu silniczka w chwycie gdy chcę sprawdzić czy gearbox pracuje jest pierwszy wystrzał i potem prąd przestaje docierać do silniczka. Nie jest to wina kostki stykowej. Dopiero po rozłożeniu i ponownym złożeniu gearboxa prąd od nowa dociera. O co może chodzić?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wlasnie nie ;/ Czy na semi, czy na auto po 1 strzale prad przestaje docierać do silniczka... Dodam ze nic go nie blokuje bo nawet po wyciagnieciu z raczki on nadal nie pracuje. Dopiero po rozlozeniu i zlozeniu gearboxa znow silniczek ma moc i jak trzymam spust ciagle się kreci az do momentu gdy zrobi on pierwszy strzal. Przed strzalem caly czas działa. Dopiero jak dokręce silniczek i mechanizm strzeli - prąd się konczy i zabawa zaczyna się od nowa ...

Link to post
Share on other sites

sprawdź czy w ogóle ma sprężynę (widać ją od strony listwy selektora) , a jeśli ma to czy luźno chodzi w osi może być za mocno przykręcony - wtedy mimo sprężyny nie będzie wracał.

 

Wszystko jest ok, nie jest za mocno ani nic :/

Link to post
Share on other sites

dobra nie ważne, już po problemie ale mam nowy problem ;/ po całym dniu strzelania zablokowal mi się tlok - naciagnal się i nie idzie go w żaden sposób przepchać a silniczek nie da rady się krecic... Musze rozkrecac? Czemu tak się blokuje?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...