Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LiPo działa tu, a nie działa tu.


Recommended Posts

Witam,

 

Mam (wydaje mi się) bardzo nietypowy problem.

 

Mianowicie mam dwie repliki MP5 z normalnymi kablami i T-connectorem oraz M4 z kablami niskooporowymi, mosfetem (PicoSSR) i również T-connectorem. Ponadto mam dwie batki - jedna stockowa NiMh 8,4V z T-connectorem oraz LiPo 7,4V również z T-connectorem. Oba wymienione z Tamiyi.

 

Opis problemu:

NiMh i LiPo w MP5 działają bez zarzutu. W M4 prawidłowo działa NiMh, a przy LiPo nie ma absolutnie żadnej reakcji (jakbym naciskał spust bez baterii).

 

Ktoś ma jakikolwiek pomysł, co może być nie halo z tym LiPolkiem? W M4 przyjaciela (kable niskooporowe, NanoSSR, T-connect) również bez reakcji. On ma natomiast dwa takie same akumulatory LiPo jak ja i one u niego i u mnie działają bez zarzutu...

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Cześć. Masz miernik, żeby sprawdzić napięcie w liPo ? Miałem podobny problem. Napięcie prawidłowe, ładowarka bez problemu ładuje i rozładowuje a jak naciskałem spust to napięcie spadało do zera. Wydawało się, że batka do wywalenie ale po sprawdzeniu okazało się, że wewnętrzne połączenie ogniw było uszkodzone. Podlutowałem styki i batka jak nówka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...