Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z komorą


Recommended Posts

PACJENT: KAC PDW Boyi

 

CO DOLEGA: Problem z komorą HU. W momencie włożenia magazynka do gniazda i oddawania strzału, gdy trzyma się za magazynek, lub opiera go o jakąś powierzchnię zmienia się zasięg repliki. W momencie odgięcia magazynka w stronę przedniego chwytu kulki praktycznie wypadają z lufy, gdy odchyli się go maksymalnie do siebie wtedy uzyskuje się największy zasięg (oczywiście chodzi o lekkie odchylanie, nie na siłę).

 

Czy ma ktoś może pomysł w jaki sposób ustabilizować komorę HU w tej replice?

Link to post
Share on other sites

Ze tak zacytuję;) powinno pomóc:

Jeżeli komuś w tej replice zdarzy się, że pierwsze kulki są żgane, To należy usztywnić komorę hopa by na maxa dociskała do czoła gb. Ale niestety springa kawałka nie użyjecie bo frez w lufie zewnętrznej jest za płytki. Ja użyłem wężyka silikonowego i uciąłem kawałek 4mm i nałożyłem na lufę wewnętrzną dojechałem z nim do samej komory, potem do środka lufy zewnętrznej. Docisnąłem na maksa obie połówki korpusu, łatwo nie było i trzyma się wszystko sztywno, a kulki ładnie latają od pierwszej do ostatniej.

 

http://forum.wmasg.pl/topic/158188-gg-gc16-warthog-wildhog-predator/page__st__40#entry2100979

Edited by kopciuch90
Link to post
Share on other sites

Raz odsuwasz a raz przysuwasz komorę do czoła szkieletu. Czyli powodujesz wzrost i spadek połączenia i szczelności między tymi dwoma elementami. Rozwiązanie jest takie, że musisz lufę wraz z komorą, na sztywno spasować z czołem szkieletu. W większości eMek dzieje się to poprzez sprężyną dociskową założoną na lufę, która opiera się o upper receiver i dociska komorę do przodu gearboxa, maksymalnie doszczelniając to połączenie bez konieczności stosowania jakichś uszczelniaczy gumowych czy sylikonowych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...