Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 od Specna Arms (SA-B02 SAEC? System)


Recommended Posts

Witam uprzejmie. Jestem od niedawna posiadaczem repliki RK-05. Jednak marzy mi się coś bardziej poręcznego, z wygodniejszą kolbą i przyrządami celowniczymi, gdyż z tego kałacha naprawdę ciężko mi się celuje, a kolba jest mega niewygodna. Marzy mi się oczywiście jakieś M4, jednak wiem, iż nie jest to tania sprawa. Poszperałem trochę, naczytałem się chyba wszystkich tematów o emkach na tym forum. Jednak chciałbym ostatecznie zapytać, co sądzicie o tej replice od Specna Arms?

 

Link: http://gunfire.pl/product-pol-1152207262-Replika-karabinka-SA-B02-SAEC-TM-System.html

 

Droga sprawa, ale mógłbym do niej trochę nazbierać. Znalazłem taką samą replikę, tańszą o 200 zł, jednak bez systemu SAEC, o którym teraz to się dowiedziałem. Byłaby to dla mnie super rzecz, gdyż szukam repliki zarówno do lasu jak i CQB, a możliwość szybkiej wymiany sprężyny bez rozkręcania repliki bardzo by mnie satysfakcjonowała. Co o niej sądzicie? Czy w tej cenie dostanę coś innego z takimi samymi parametrami, metalowym body i systemem SAEC?

 

Czy lepiej kupić o połowę tańsze G36C od BOYI, model G-001? Posiada system szybkiej wymiany sprężyny, elektryczny blow-back i super leży w dłoniach.

 

Bardzo proszę o jasne i klarowne opinie i wytłumaczenie mi co i jak. Pozdrawiam serdecznie!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...