Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika M4 do 800 zl


Recommended Posts

Witam nazywam sie Maciek i tak jak w temacie chcialbym wiedziec jaka replika M4 byla by najlepsza nie przekraczajac 800 zl.Aktualnie mam replike m4 firmy spartac jest to karabin za 400 zl no wykonanie jego jest dobre nic sie w nim nie rusza nie trzeszczy generowana moc przez ten karabinek to z tego co pisze producent okolo 410 fps nie narzekam na niego ale szukam m4 z podobnymi osiagami i wygladem lub lepszymi ^_^ tylko zeby byla metalowa.

 

 

 

Ps.Przepraszam za nie uzywanie polskich znakow moze to kogos urazilo ale aktualnie korzystam z komputera ktory nie posiada polskich znakow.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to chyba jestem biedakiem i kupie cm 007 bo z tego co pisza u was na forum http://wmasg.pl/pl/armoury/show/457866 to nie jest az tak zla jak ja opisujecie :icon_smile: (napewno lepsza niz spartac) no chyba ze tutaj ktos poprostu naklamal w tej recenzji.

 

 

 

 

PODSUMOWANIE

Od czasu wprowadzenia na rynek, słynnej już, repliki G36c - wszyscy oczekują od firmy CYMA następnego skoku jakościowego. Replika CM005 nie stanowi wprawdzie jakiegoś przełomu w jakości chińskich replik, ale wykonana jest na przyzwoitym poziomie jakości i estetyki. Może nie powaliła nas na kolana, ale wrażenia jakie wywołuje, zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego, jak i podczas strzelania, są pozytywne.

Karabin jest dobrze spasowany i ogólnie można stwierdzić, że jakość tego produktu prezentuje dobry poziom wśród replik elektrycznych II klasy.

Dzięki dużej energii replika strzela daleko, a również dość celnie. Po raz kolejny firma CYMA dowiodła, że potrafi produkować dobre repliki, o osiągach gwarantujących zadowolenie w grze. Zapewne nie jest to propozycja dla graczy oczekujących wyłącznie cech porównywalnych z tzw. replikami markowymi, ale, naszym zdaniem - w swojej kategorii cenowej nowy produkt CYMY powinien zadowolić wielu potencjalnych nabywców.

 

Plusy

- dobre spasowanie repliki

- ogólnie estetyczne wykonanie

- dobre rozwiązanie kolby (dostęp do akumulatora)

Minusy

- luźny selektor ognia

- niepewne osadzenie pinu zwalniacza zamka

- kable sztywne i o małym przekroju

Link to post
Share on other sites

Nie no teraz to ja juz nie mam pojecia... nie wiem kupic ea za 850 zl i wydac jeszcze na tunig bo jakos te fps do mnie nie przemawia czy kupic cm 007 i odrazu drut do spawania do pol automatu :icon_biggrin: Napewno czego bym nie zrobil bedzie to lepsze niz spartac.Z tego co tu wywnioskowalem to dobre emki zaczynaja sie od 1000zl nie wiem moze zmienic taktyke i poszukac czegos innego moze steyr aug :D

Link to post
Share on other sites

Nie kombinuj, nie filozofuj, nie sugeruj się lekko przesłodzonymi recenzjami replik z pudełka, nie porównywaj dwóch skrajnie różniących się konstrukcji (G36 i M4), nie sugeruj się FPSami bo to EA będzie strzelać dalej i celniej od Spartaca, nie lecz kompleksów i/lub słabego grania fpsami bo będziesz gbur i prostak, a przede wszystkim dostosuj się do porad bardziej doświadczonych od ciebie kolegów którzy Ci dobrze radzą i odpuść sobie tą śmieszną cymkę na rzecz M4 EA, lub poszukaj wręcz stalowego AK(SU) od Force Core.

 

Do tego przeczytaj artykuły i poradniki dla początkujących.

 

PS jesteś ślepy? Porównaj sobie zdjęcia M4 Cymy i M4 EA, są w temacie z zdjęciami i na google.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Naucz sie czytac ze zrozumieniem :icon_smile: chodzilo mi bardzej o porownanie

"cm005" do "cm007" bo jak sama nazwa recenzji wskazuje "Test repliki cm005, czyli M4 firmy CYMA" to jest test cm005 a nie g36.

 

Ps.Nie chodzilo mi wcale o to by ktos tu wypisywal jakies nie stworzone rzeczy bardzej chodzilo mi o to zeby ktos tu podal jakies propozycje replik M4 do 800 zl podal plusy minusy co jest co zle co dobre co powinienem zrobic, a jak narazie sie dowiedzalem ze cyma jest do dupy za przeproszeniem a w ea cos tam peka od mocniejszej sprezyny a i ze jestem slepy i leniwy :icon_smile:

Edited by TDI97
Link to post
Share on other sites

A to prawda. Skoro w temacie to jak piszą: "Może nie powaliła nas na kolana, ale wrażenia jakie wywołuje, zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego, jak i podczas strzelania, są pozytywne." to eufemistycznie powiedzieli, że jest brzydka do porzygu ; )

Każde V2 pęką od mocniejszej sprężyny i ciężkiego spustu na 11.1V.

No co poradzić, musisz poczekać na dostawę modelu za 850zł lub dołożyć 2 stówki i kupić teraz model za 1K.

Jest temat o tuningu M4 EA. Sporo ludzi piszę, że wystarczy wymienić prowadnicę i sprężynę na SP110 (380fps spokojnie).

Link to post
Share on other sites

Chcesz 420 fps? Na start - gumka czarna Systema/zielona G&G (20 zł), łożyskowana metalowa prowadnica (40 zł) i sprężyna SP120/M130 (40 zł) i ewentualnie tłok z 14-toma stalowymi zębami (30-40 zł). Oczywiście potem można się bawić w wymianę okablowania, mosfe'ty, bore-up'y ale jak na start 100 na tuning i masz replikę ok. 400 FPS :P

Link to post
Share on other sites

Kurcze tylko problem nie chce na to wydac wiecej niz 800 zl no taki mam budzet na dana chwile moze rozsadnie bylo by z mojej strony poczekac i dozbierac jeszcze troche kasy zeby kupic cos konkret a nie jak tu napisaliscie jakas zabawke od cymy.Zdam sie na wasze doswiadczenie i dozbieram se na lepsza replike, a narazie bede sie bawil spartaciem :D

 

Dziekuje panowie naprawde mi pomogliscie sam bym tego nie ogarna bo sie na tym jeszcze nie znam tak jak wy i jeszcze raz dzieki za rady :)

 

Ps.Jeszcze raz chcialbym przeprosic za nie uzywanie polskich znakow ale jak wczesniej wspominalem na tym komputerze nie mam takiej morzliwosci bo to komputer z Cambridge ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...