Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika M4 do 800 zl


Recommended Posts

Widzę, że kolegę mocno ciągnie do cymy. Chcesz to kup, podziała Ci- fajnie. Kupel ma taką? Zapytaj ile wydał lub ile ją ma. Ale jeśli zaraz się zacznie sypać, a body będzie wyglądało słabo,to nie płacz, że złe wumazgi polecili. Chcesz dobre M4? Kup EA i nie pierdziel, jak mało fps to zrób tuning- M110, prowadnica, głowica i kable, ewentualnie M120 i mblock (ktoś się chwalił wynikiem 450fps). Nawet jeżeli wydawać się będzie, że cyma strzela dalej, to sprawdź powtarzalność i celność- tym nadgonisz. Brakuje kasy? Sprzedaj spartaca za 150-200 zet i licz że ktoś gi kupi. Jeśli nie, gwiazdka niedługo, pewnie coś wpadnie.

I nie daj sobie wcisnąć tej cymy. Miałem, nie polecam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gorzej, że to militaria.pl i różnie u nich z ASG bywa. Okazja na pewno kusząca i warta "rzucenia okiem".

 

Co to znaczy "różnie bywa"? Chodzi o brak serwisantów?

 

Dla mnie to jest akurat żaden argument bo replika i tak od razu wyląduje na stole operacyjnym.

 

Dlatego też pluje sobie lekko w brodę jako że wersja identyczna Lmt Ris różnica się tylko słabszą sprężyną kosztuje u nich 100 zł mniej.

 

Poza tym zawsze obowiązuje oddanie jeśli coś nie gra.

Edited by matrigs
Link to post
Share on other sites

A jak z tuningiem tych ASG?

Bo w poradniku OFF'a o wyborze M4 stoi co następuje:

ASG - Action Sport Games. A właściwie to Ultimate. Po nader burzliwym rozstaniu się z KWA ASG potrzebowało eMki. A że Ultimate to też jedna z ich marek to kazali im iść i zrobić. Na dziś dzień trudno o nich cokolwiek powiedzieć. Wiadomo że mają w stocku szkielet Ultimate'a, jeden z bardziej wytrzymałych, STALOWY ANTIREVERSAL (OOOOOO!), i silnik też od Ultimate'a. Niestety, nie żaden HS-HT tylko najzwyklejszy w świecie. To że w stocku jest ten szkielet, to właściwie nieźle, bo jest mocny. Ma też umożliwiać "bezproblemowy tuning na częściach Ultimate'a". Bo geary tej firmy słyną z tego, że do geara Ultimate'a nie pasuje nic innego niż Ultimate...

Na opinie trzeba poczekać, bo jak na razie nikt tego nie ma.

+ szkielet ultimate'a na pokładzie

+ STALOWY ANTIREVERSAL ULTIMATE'a W STOCKU!!!111!!

Link to post
Share on other sites

Jest cały temat na forum na temat tych repli. Poszukaj.

 

Tak poza tym? Szkielet Ultimate / Lonex jest jeden z najwytrwalszych ze "standardowych" V2 ze znalu (zaznaczam "standardowych" bo zaraz znowu ktoś rzuci kwa).

 

Poza tym to jest "prawie" normalne V2, czyli wszystkie części podejdą. Piszę "prawie" ponieważ albo trzeba stosować płytkę popychacza Lonex / Ultimate, lub zwężyć takowy innej firmy ponieważ gearbox ten ma wzmocnienia frontu (co jest jeden z powodów dużej wytrzymałości tych szkieletów).

Link to post
Share on other sites
Jest cały temat na forum na temat tych repli. Poszukaj.

 

Tak poza tym? Szkielet Ultimate / Lonex jest jeden z najwytrwalszych ze "standardowych" V2 ze znalu (zaznaczam "standardowych" bo zaraz znowu ktoś rzuci kwa).

 

Poza tym to jest "prawie" normalne V2, czyli wszystkie części podejdą. Piszę "prawie" ponieważ albo trzeba stosować płytkę popychacza Lonex / Ultimate, lub zwężyć takowy innej firmy ponieważ gearbox ten ma wzmocnienia frontu (co jest jeden z powodów dużej wytrzymałości tych szkieletów).

Przy czym szkielety Ultimate/Lonex mają w zwstawie płytkę selektora, popychacz dyszy i łożyska. ;)

Ogólnie bardzo dobre repliki.

 

Podpowiem, że części LayLax wchodzą bez problemu. ;)

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Co myślicie o tym ?

 

King Arms Colt M4A1 Full Metal

Największe zalety w skrócie:

- wzmocniony gearbox

- wzmocnione stalowe zębatki

- kierunkowa głowica tłoka

- stalowe łożyska kulkowe 7mm

- licencyjne oznaczenia producenta broni ostrej

- indywidualne numery seryjne

- funkcjonalny bolt catch

- pełna kompatybilność magazynków z CA, TM oraz innych wiodących producentów

Specyfikacja:

Gear Box: Wersja 2

Magazynek: 300 Kul

Długość: 775/860mm

Długość lufy: 363mm

Waga: 3000g

Wykonanie: Metal + ABS

Hop Up: Regulowany

Paczka zawiera: AEG, Instrukcja, Magazynek hi-cap, Wycior do lufy

Zmierzona prędkość wylotowa: 410 Fps

Gwarancja: 12 miesięcy

Edited by TDI97
Link to post
Share on other sites

Dla czego? Poza ładnym body jest cokolwiek wartego pieniądza?

Jest i to o wiele więcej niż SA.

 

@Emcet, te znienawidzone specny w stocku potrafią wytrzymać M140, czego nie można powiedzieć o EA/KA/CA, ale niektórzy tego nie wiedzą :icon_lol:

Sedno tkwi w "potrafią" więc trzeba liczyć się z tym że sprężyna może wyjść bokiem przez te chińskie syfne body ;) Chcesz wkładać taką sprężynę? Kupujesz porządne, markowe części i strzelasz bez obaw.

 

Co myślicie o tym ?

King Arms Colt M4A1 Full Metal

Podaj link bo śmierdzi mi tu tą serią Ultra Grade czy jakoś tak.

Link to post
Share on other sites

No to panowie teraz krótka piłka albo

KING ARMS albo EA chociaż z tego co piszecie to pewnie ea była by lepsza musiał bym tylko kupić sprężynę która by mi dala ~400 fps no może od takiej nic mi w niej nie pęknie po za tym autor pewnego poradnika na temat ea napisał

Wewnętrznie też jest nienajgorzej, co prawda z pudełka replika ma mało FPSów, ale wytrzymują bez zająknięcia wsadzenie 120stki i latają tak dając coś w granicach 440-450 FPSów.
tylko teraz pytanie ile takowa sprężyna jak się nie mylę kosztuje ? :)
Link to post
Share on other sites

Jest i to o wiele więcej niż SA.

 

 

Sedno tkwi w "potrafią" więc trzeba liczyć się z tym że sprężyna może wyjść bokiem przez te chińskie syfne body :icon_wink: Chcesz wkładać taką sprężynę? Kupujesz porządne, markowe części i strzelasz bez obaw.

 

 

Podaj link bo śmierdzi mi tu tą serią Ultra Grade czy jakoś tak.

 

 

Widzę, że masz kilkuletnie doświadczenie w serwisie i przez rączki przeszło ci sporo specn.

Link to post
Share on other sites

znaczy czytałem opinie na temat jednej i drugiej firmy to według tego co jest napisane tu ... EA wypada znacznie lepiej pozwolę sobie to zacytować

 

EA

 

EA - Evolution Airsoft. No chyba jedyna tania i dobra eMka, choć w tym wypadku tania oznacza jakieś 800-900,-, a więc więcej niż za chinola. To z czego te repliki zaczynają słynąć, oprócz tego że są tanie i dobre, to wykonanie zewnętrzne. Rzekomo przebija to wszystko co jest na rynku. Spasowanie jak skała, nic się nie rusza. Wewnętrznie też jest nienajgorzej, co prawda z pudełka replika ma mało FPSów, ale wytrzymują bez zająknięcia wsadzenie 120stki i latają tak dając coś w granicach 440-450 FPSów. Jest to JEDYNA tania eMka, którą będę z czystym sercem polecał. Polecam.

+ tanie

+ świetne części zewnętrzne

+ dobre części wewnętrzne

+ tanie

 

 

KA

 

KA - King Arms. Właściwie to samo co VFC. Tym co się najbardziej u King Armsa są części zewnętrzne. Genialnie wykonana buda (bolt-catch), bebechy mocno średnie. Jednym wyjątkiem jest komora HU, która ma opinię jednej z najlepszych na rynku, i bardzo często pakuje się ją do nawet najlepszych tuningów. Reszta trzyma przyzwoitą średnią. Ładna replika, średnio strzela.

Aha, 'ekonomiczna' seria Ultragrade. Niedawno coś o niej do mnie doszło. Podobnież kijem nie tykać.

+ świetne części zewnętrzne

- takie sobie wewnętrzne

Link to post
Share on other sites

Widzę, że masz kilkuletnie doświadczenie w serwisie i przez rączki przeszło ci sporo specn.

Za serwisanta się nie uważam ale pojęcie o Emkach jakieś mam. Nie wiem czy masz/ miałeś jakąkolwiek markową emkę ale różnica jest kolosalna- punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

 

Bez przesadyzmu. :icon_mad: jeszcze nigdy nie widziałem jak sprężyna wyszła bokiem. xd

Nie wiem czego można spodziewać się po tej kiepskiej, znalowej kupie :D

 

Co do SA to zasada pozostaje taka sama jak w przypadku każdego z chińczyków. Trafiają się sztuki lepiej lub gorzej złożone. Owszem, coś tam można z nich wykręcić, ale trzeba liczyć się z wydatkami.

Można tylko po co? Na koniec i tak zostaniemy z brzydką skorupą a ile kłopotów może przysporzyć przy składaniu....

Link to post
Share on other sites

Znalowa kupa kupą, G&P też odlewa body, co prawda inny znal ale znal. Jedyne, znane mi nieodlewane body to MadBull.

Tak czy siak nie demonizowałbym zbytnio specn, są do dupy ale sprężyna jednak nie jest w stanie wybić bokiem. :P

Tak czy siak nawet najtańsza seria markowych replik nie ustępuje specnie. Sztandarowym, dla mnie, argumentem jest powtarzalność w jakości obróbki, doboru materiałów i poskładania. Tutaj markowe repliki mają przewage jak dywizja pancerna na murzyna z dzidą.

Link to post
Share on other sites

Ostatecznie mój wybór padnie chyba na King arms bo jest 50 zl drosza i dostaje odrazu to czego szukam nie będę musiał tam niczego zmieniać no może poza wyglądem bo chciałbym mieć z przodu 4 szyny ris i z tylu taktyczną kolbę :icon_smile:

Edited by TDI97
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...