Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C - wybór ostateczny


Recommended Posts

Witam uprzejmie. Zdecydowałem się ostatecznie na zakup repliki G36C. Staję przed wyborem: G-001 EBB od BOYI albo JG0638 V2 od JG. Bardziej skłaniam się ku G-001, jednak naczytałem się chyba każdego tematu na temat tego modelu i w końcu nie wiem, którą wybrać, gdyż w każdym temacie czytam sprzeczne informacje. Jedni mówią, że są bardziej awaryjne od JG, a drudzy przekonują, że BOYI stoi znacznie wyżej od JG. Zależy mi na tym, abym mógł zmieniać ilość fpsów, co oferują obie repliki, jednak chyba wolę system wymiennej sprężyny w bojcu.

 

Tak więc chyba skuszę się na G-001. Kusi mnie lepsze wykonanie zewnętrzne i takie pierdółki, jak blow-back (nie zamierzam wyłączać), bolt catch oraz dodatkowe szyny. Prosiłbym o potwierdzenie, czy to znacznie lepszy wybór.

 

Druga kwestia. W którym sklepie najlepiej zamówić? Obecnie sprzedają ją 3 sklepy: TanieMilitaria, Gunfire i Zbrojownia. Skłaniam się ku Zbrojowni, gdyż mają ją taniej o 20 zł i robią przegląd zerowy. Czy ten sklep to dobry wybór? A jeśli JG, to pozostaje chyba tylko Gunfire.

 

Trzecia kwestia. Którą gumkę hop-up zamówić w sklepie, żeby od razu zamontowali? Zieloną G&G, przezroczystą Guardera czy czarną Systemy? Która z nich będzie najlepsza?

 

Czwarta kwestia. W późniejszym czasie zamierzam zakupić baterię lipo jak i ładowarkę. Który konkretnie model i z jakiego sklepu polecicie do tej giety?

 

Piąta kwestia. Kulki G&G będą najlepsze, prawda? Czy warto wziąć jakieś inne? Które lepiej się sprawdzą, 0,23 czy 0,25?

 

Prosiłbym bardzo o rzeczowe odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, gdyż na dniach chcę zakupić replikę i zależy mi na szybkim pozyskaniu informacji. Proszę też nie odsyłać mnie do innych tematów, gdyż przeczytałem wszystkie możliwe o G-001, w tym i ten 28 stronicowy o tej replice. Po prostu każdy temat jest z innego roku a w każdym co rusz inni użytkownicy na przemian polecają i odradzają jej zakup. Chcę wiedzieć jak się ma sprawa obecnie i czy nie pożałuję zakupu, gdyż będzie to moja pierwsza poważna replika na dłuższy czas, w którą zamierzam inwestować. Z góry dziękuję za rzeczowe i pomocne opowieści, proszę też o zrozumienie. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zadajesz pytania, które nie pasują do tego działu. Poczytaj trochę o kulkach, bateriach i ładowarkach. To pytania, które zadają początkujący lub osoby, którym nie chciało się poczytać forum.

 

Widzisz w ogóle taki dział jak "Porównania replik"? Zdajesz sobie sprawę, że dobre repliki będą mieć swoich zadowolonych użytkowników i tych mniej zadowolonych lub całkowicie rozczarowanych (tak jak odwieczny dylemat "RK Boyi czy Cymy")? Zdarzają się też subiektywne opinie. Po prostu kup jedną z nich, nie oczekuj też cudów bo to dalej będzie chińska replika. Możesz też trafić na wadliwy egzemplarz (co też się zdarza), albo replika w ogóle Ci się nie spodoba z innych powodów - pamiętaj wtedy o prawach jakie Ci przysługują.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...