Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm.041 (J oraz SD6) - rozrzut cenowy.


Recommended Posts

Witam

Od jakiegoś czasu przeglądam forum w celu znalezienia idealnej repliki na początek przygody z ASG (za około 600zł) - przy waszej pomocy wybór padł na model MP5 od CYMA (dokładniej CM.041). Z wybranych modeli najatrakcyjniej cenowo wypada aukcja Allegro sklepu GUNFIRE (540zł) podczas gdy na oficjalnej stronie sklepu ten sam model kosztuje aż 756zł - zastanawia mnie skąd takie rozbieżności cenowe, czy waszym powinienem szukać jakiegoś ukrytego haczyka ?.

Oprócz powyżej wspomnianej aukcji biorę pod uwagę także zakup ze sklepu TAIWANGUN oraz zakup modelu MP5SD6 również ze sklepu TAIWANGUN

Uprzedzając pytania - replika będzie wykorzystywana zarówno w terenie otwartym jak i zamkniętym - po przeczytaniu waszych pozostałych tematów zdaje sobie sprawę z logiki obniżenia ilości FPS w CQB.

Link to post
Share on other sites

Niedawno na taiwanie były po 298zł.

Mogłeś mi nie pisać tego... teraz zły na siebie jestem, że nie wiedziałem o tym :D.

 

Więc uważasz, że 540zł z aukcji allegro jest w porządku i nie doszukiwać się w tym żadnych haków ?.

A co do modelu J a SD6 - co byś bardziej polecał ?, czy tylko różnice estetyczne ?.

Link to post
Share on other sites

Sam Gunfire to dobry sklep, cena 540 jest ok. Akurat ta promocja nie jest jako tako promocją (patrząc na rynek), a powrotem do normalnej ceny.

W SD z czasem łatwo zgubić piny od frontu, trzeba o to dbać. W J jest niestabilna według niektórych kolba teleskopowa. Wewnątrz siedzi dokładnie to samo. Bierz co chcesz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...