Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

V4RCH1AK

Użytkownik
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. V4RCH1AK

  Gunfire.pl

  Ja nigdy nie czekałem na paczkę z gunfire więcej niż 3 dni robocze. Ostatnio zamówione spodnie redwood od bmt kupione w czwartek wieczorem, w poniedziałek o 13 czekały już w paczkomacie.
 2. Przy montażu na daszku kamera podczas biegu buja się w górę i w dół, najlepiej właśnie tak jak BrainExploder użyć także rzepu na czapce
 3. Ja mam na bokach zamontowane cargo, ładownice oraganizer z kieszenią i torbę zrzutową. Konstrukcja cummerbundów nie przeszkadza w montażu ładownic
 4. To spróbuj zapytać sie ich o tę tkaninę, skąd ona jest, dlaczego nie ma metki itd.
 5. W miarę. Pare przeszyć i szwów i jest delikatnie krzywa, także rzepy z przodu na molle są niechlujne przyszyte. Generalnie jakość szycia jest bardzo ok jak na chińczyka.
 6. Są puste w środku i wykonane z tworzywa. Na górze jest dziurka do wsypywania piasku itd. Płyty są w pewnien sposób wyprofilowane. Widok od boku: Widok od dołu:
 7. Od wewnątrz kamizelka wygląda tak- wnętrze przypomina jakis materiał wodoodporny: Przy okazji, atrapy płyt to chiński standard .
 8. Lepszych niż te nie mogę zrobić: Kamizelka od wewnątrz: Domniemana cordura od wewnątrz: Na tym zdjęciu widać też ten rozciągliwy materiał (po lewej): Tutaj przód, z taśmami molle
 9. W sumie to macie racje z tymi płytami. BTW z powody braku pieniędzy i czasu kupiłem JPC od tactical army. Na razie wrażenia pozytywne, po jednej bardzo intensywnej strzelance. Kamizelka jest lekka i wygodna mimo zamontowania na boku dużego cargo. Mam 4 magazynki więc nie musiałem dokupować ładownic. Co do materiału, to sprzedawca zapewnia że to cordura, ale kamizelka nie posiada jej metki. Zrobiłem zdjęcie materiału, może ktoś kto bardziej sie na tym zna powie co to jest. Zdjecie kamzy z ładownicami:
 10. Za tyle szukałbym G&G albo EA plus tunning pod las.
 11. Są jeszcze inne płyty niż SAPI, chyba te od OLV są większe. Aha i przypomniałem sobie o tym pasie od Miwo z miejscem na miękki wkład balistyczny.
 12. Ja gdybym brał udział w prawdziwej wojnie to wybrałbym mimo wszystko jakąś wielką kamzę, na pewno nie JPC, bo perspektywa strzału w brzuch, wypadających przez dziure jelit, zakażenia, strzału w kręgosłup itd. nie wydaje sie zbyt pociągająca
 13. Kamizelka i ładownice wysłane dzień po zamówieniu i opłaceniu, w czwartek u mnie. Pamiętajcie tylko żeby przy wysyłce paczkomatem podać jego numer w uwagach do zamówienia.
×
×
 • Create New...