Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

naprawa agm mp003


Recommended Posts

Witam

Jakieś pół roku temu kupiłem strzelbę mp003, po pewnym czasie się zepsuł, więc wymieniłem wadliwą część, ale po tej naprawie do środka shotguna zaczeły wsypywać się kulki z magazynka, moje pytanie brzmi: Co może być przyczyną wsypywania się kulek?

Link to post
Share on other sites

A ja mam od stycznia tego roku i wystrzeliłem min z 10 000 kulek z niego. Jak mi padnie to kupię na pewno drugiego z krótką kolbą (teraz mam z długą i będę miał dodatkowe części :icon_biggrin:) Za taką cenę nie ma co wybrzydzać. Ale też pierwszy raz się spotykam, żeby ktoś na niego narzekał :icon_wink:

 

Śmiga bez zarzutu, ale trzeba przede wszystkim pilnować, żeby dobrze przeładowywać i cofać do oporu suwadło - nie strzelać na niedosuniętym suwadle, albo w trakcie przeładowania.

 

Może to u Ciebie było przyczyną padnięcia części?

 

No i właśnie co wymieniałeś w nim?

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wymieniałem lufę wewnętrzną, bo się wygięła, a padło łączenie prowadnicy cylindra z cylindrem.

Miałem, też drugiego agm-a i padł po 2 miesiącach (również z tego powodu), a użytkowałem go normalnie.

Obecnie próbuję skleić to łączenie i zobaczę co z tego wyjdzie.

Problem z wsypującymi się kulkami rozwiązałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...