Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 7 months later...

Pytanie dla uzytkownikow kolby UBR montowanej w aegach. Przerabialiscie cos, zeby pomiescic aku w prowadnicy ? Mam GC 16 warthoga i planuje kupic ta kolbe, tylko nie mam pojecia czy tam wejdzie lipo 11.1 dodam, ze mosfet tez siedzi w prowadnicy, z gory dzieki.

Link to post
Share on other sites

Jak można taką jape wyciąć w kolbie za 500zł? Coś takiego jest trochę za długie: https://gunfire.pl/product-pol-1152206130-Akumulator-LiPo-11-1V-1300mAh-25-50C.html

Po to są wymiary akumulatora aby dopasować sobie. Ja strzeliłem w ciemno bo jeszcze tej kolby nie miałem. Tragedii nie ma ale kable wystają czyli kiepsko. Nie po to kupowałem kolbę za tyle kasy aby jeszcze szpetnie wyglądało z kablami wystającymi ale to inna historia. Zobacz na wymiary i weź krótszą.

Link to post
Share on other sites

Jak można taką jape wyciąć w kolbie za 500zł? Coś takiego jest trochę za długie: https://gunfire.pl/p...mAh-25-50C.html

Po to są wymiary akumulatora aby dopasować sobie. Ja strzeliłem w ciemno bo jeszcze tej kolby nie miałem. Tragedii nie ma ale kable wystają czyli kiepsko. Nie po to kupowałem kolbę za tyle kasy aby jeszcze szpetnie wyglądało z kablami wystającymi ale to inna historia. Zobacz na wymiary i weź krótszą.

czyli u Ciebie aku jest w prowadnicy, ale wystaja kabelki ?
Link to post
Share on other sites

Ja w kopii UBRki mieszczę Turnigy Nanotech 11,1V 1200mAh 35-50C w jednym pakiecie.

Wchodzi dosłownie na styk. Mosfet mieści się elemencie kolby przykręcanym do wypustu w korpusie. Tylko że u mnie UBRka siedzi na ICSie - tam mocowanie kolby jest inaczej rozwiązane niż w standardzie TM.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...