Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Specna to zwykły chińczyk, a PJ to chińczyk z dobrym wnętrzem. PJty powstają kiedy Krakman kupuje repliki A&K albo Boyi, dodaje kilka fajnych rzeczy w środku i nanosi swoje oznaczenia. Podobnie GFC, i te dwie marki są najlepsze z chińczyków, bo na start mamy z głowy wymianę kilku części.

Link to post
Share on other sites

Mocne słowa. ALE przy chińczykach tak na prawdę istotne jest, jak dana replika jest złożona. A tego się nigdy nie wie, dopóki nie zjarzysz w bebechy (tracąc przy okazji gwarancję).

Części się wymienia tylko jak nie działają poprawnie. Najlepsze części mogą ze sobą nie grać i dawać potworne nieszczelności. W każdym chińczyku warto na dzień dobry zająć się: podkładkowaniem zębatek, doszczelnieniem, odpowiednim nasmarowaniem GB.

Dopiero po tym można stwierdzić, że jest sens którąś część wymienić. Wymienianie części 'na start' na ślepo, bo 'na pewno są złe', to strata kasy. No ale każdy ze swoją robi, co chce.

 

EDYTA: a w temacie - donskora, obczaj aktualnie GunFire, bo mają też spore przeceny. W tym na budżetowe eMki G&G

Edited by Majkhel
Link to post
Share on other sites

Właśnie dziś zamówiłem z gunfire m4 od specny (SA-b02), naczytałem się i postanowiłem przetestować samemu.

Po komentarzu od Karol3103 odpuściłem JG i PJ.

Ogólnie ciężko wybrać jakąś replikę ponieważ jedni piszą by kupować bo jest super a inni iż dana replika jest do d**y.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...