Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG MP5SD (JG0067MG) dłuższa lufa precyzyjna


Recommended Posts

Witam,

Jestem posiadaczem MP5SD firmy JG, dokładnie JG067MG.

Niestety w wyniku upadku uległ zniszczeniu plastikowy tłumik.

Na szczęście udało mi się zakupić taki sam metalowy ( http://classicarmysh...ncer-a006m.html).

Trochę walki z pilnikiem i pasuje idealnie.

 

Ze względu na tą inwestycje myślę nad tuningiem repliki.

A konkretnie wymianą kabli na nisko oporowe, i montażem lufy precyzyjniej.

Standardowo wewnętrzna lufa ma 230 mm ale w replice tłumika mam jeszcze z 10 cm zapasu wiec myślę że może jest sens aby to wykorzystać.

 

Pytanie jaką lufę wybrać (nie chce kupować za 300 promyka do repliki za 350 zeta, prędzej 150-200) i czy taka modyfikacja ma sens.

 

Replika do CQB wiec nie zależy mi na mocy (max 350 fps, single fire). Liczy się precyzja(lufa) i responsywność spustu(kable nisko oporowe).

Jestem nowicjuszem więc za wszelkie rady będę wdzięczny.

 

PS.Jak ktoś może polecić dobry sprawdzony warszawski serwis który mi to ogranie to byłoby miło.

Edited by kpina
Link to post
Share on other sites

Panowie,

Będę szczery jestem nowicjuszem, nie kumam co do mnie piszecie.

Jeśli starczy wam cierpliwości to poprosiłbym jeszcze raz z dokładniejszym info co jest czym i z czym się je.

 

PS. Budżet..... chciałbym nie przekroczyć ceny repliki czyli 350 zeta

 

Z góry dzięki za włożony wysiłek.

Edited by kpina
Link to post
Share on other sites

Madbull steelbull - lufa - około 150zł.

Kabelki + wtyczki deans + wsuwki do silnika - około 20zł.

Mosfet - zależy, czy kupiony (np. PICOSSR3 firmy GATE - w tej chwili 42zł na gunfire), czy samoróbka - zależy od producenta :P

Speedtrigger - spust, który zwiększa szybkość reakcji (zwykle wymaga dopasowania) - w tej chwili za 42zł na gunfire.

Tłok - może wymagać dopasowania.

Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu bo nie wiesz czego dokładnie chcesz. Zacznij od mosfetu, gumki hop-up i lipo. Całość oddaj dobremu serwisantowi na przegląd.

 

Wiem czego chce...tylko nie wiem jak to dokładnie osiągnąć. kolega EndeBeats już podpowiedział co robić i za ile. Oddam dobremu serwisantowi a możesz jakiegoś polecić w Warszawie?

Link to post
Share on other sites

Polecam Kubę z BBmax'u.

 

Co do sensu, to chodziło mi raczej o to, że łatwo z repliki zrobić skarbonkę bez dna która ani nie wygląda, ani nie strzela jak byśmy tego chcieli.

 

Właśnie dlatego zastanawiam się nad sensem. Jeśli chodzi o responsywność spustu to mam porównanie i wiem ze dużo dadzą kable nisko oporowe i mosfet(speedtriger czy tłok to nie wiem nie znam się). Natomiast zastanawiam się czy lufa precyzyjna przyniesie spodziewaną poprawę celności(bo i tak nie jest źle chodź razi 10 cm niewykorzystanej przestrzeni w replice tłumika).

 

Z góry dziękuję za wszelkie rady.

 

PS.Podejrzewam że Kuba zmieniał mi sprężynę na słabszą oraz hopka jak u nich kupowałem ale chciałem podpytać o jeszcze innych fachowców z Warszawy.

Edited by kpina
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...