Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie Gogle do 200zł?


Recommended Posts

Witam jestem osobą która po raz pierwszy kupuje okulary do asg. Chcę coś do 200zł (myśle ze taka cena na początek wystarczy). Natknąłem się na te gogle http://armyworld.pl/product-pol-3337-Gogle-Balistyczne-US-Army-Revision-DESERT-LOCUST-Oryginal-Nowe-.html. Wydaje mi się że coś jest nie tak bo cena jest naprawdę tania jak na gogle balistyczne.Bardzo prosze o pomoc bo jestem dopiero zaczynającą osobą w asg

Link to post
Share on other sites

Pochodzą prawdopodobnie z zapasów (US Army? Z taką teorią się spotkałem), odkupione za małe pieniądze i tyle. Zapytaj się sklepu skąd taka niska cena jak tak bardzo chcesz wiedzieć :icon_wink: Sam sklep jest sprawdzony i ogólnie chyba dalej polecany, możesz się upewnić sprawdzając jego wątek w podforum dla sklepów.

 

Mogę, ale równie dobrze Ty możesz przejrzeć ofertę gogli w przedziale cenowym 150-200 złotych i sprawdzić jakie normy spełniają i co to oznacza. Zawężę Tobie to do kilku firm: Revision, Bolle, ESS. Co nie znaczy, że ogólnie tylko te są słuszne, ale po prostu powinny się mieścić w Twoim budżecie.

Link to post
Share on other sites

Te same gogle masz z holenderskiego demobilu:

http://armyworld.pl/product-pol-4859-Gogle-Balistyczne-Revision-Wojskowe-Holenderskie-Oryginal-Nowe.html

Troszkę tańsze, nie mają niektórych akcesoriów, za to jest żółta szybka. Żółta szybka z tego co pamiętam atest BT, ale jest cieńsza i nie spełnia norm US Army. Testowy strzał ze stockowego G608 zostawił na niej wgniotkę, na przezroczystej żadnego śladu.

Gogle są tanie, bo są z demobilu. Niektórzy twierdzą, że długie przechowywanie (lub w złych warunkach) osłabia wizjer, przez co traci on swoją fabryczną wytrzymałość.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...