Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG Fan PonPon


Recommended Posts

Film wykonany całkiem przyjemnie. Skróć intro, bo ponad 20 sekund to przesada.

Polecam zainteresować się kanałem NoCopyrightSounds, gdzie znajdziesz muzykę, którą możesz umieścić w filmie bez łamania praw autorskich.

Poleciłbym też spróbować nieco lepiej planować kadrowanie (np. kiedy wkładasz baterię do kolby, nie wyglądałoby to lepiej na stole?).

Jeżeli montujesz dźwięk dobrze byłoby usunąć fragmenty, gdzie się zacinasz (w pewnym momencie masz ślicznie yyyyy). Pobaw się też ustawieniami kamery (czasami traci ostrość) i mikrofonu (zauważalna różnica w tle gdy pojawia się fragment, gdzie coś mówisz).

Poza tym ścisz muzykę, bo momentami Cię zagłusza.

Zamiast fragmentu, gdzie pakujesz replikę do walizki (co nie wnosi nic do filmu) lepszym rozwiązaniem byłoby podanie jakiś przydatnych informacji.

 

Ogólnie oceniam Cię w miarę pozytywnie, pomimo tego, że nie pojawiło się tu za dużo informacji. Czekam na więcej.

Link to post
Share on other sites

Siemanko dzięki serdeczne za twoją opinie na pewno wezmę sobie porady do serca.

 

Traci ostrość ponieważ nagrywam telefonem, tracę też jakość na filmie po wyrenderowaniu nie wiem czemu 5 dzień z tym walczyłem ale nie udało mi się zrobić tego tak by wyglądało jak z pliku źródłowego

.

Co do kadrowania wiadomo zawsze może być lepsze jak na pierwszy filmik myślę że wyszło wporządku, usuwałem te fragmenty ale i tak się wkradały lekkie przycinki i błędy bo nie jestem przyzwyczajony do gadania do samego siebie.

 

Muzykę po fakcie trochę jest za głośno ale raczej podkład jest za cicho może tak bo w różnych momentach różnie byłem oddany od mikrofonu.

 

Tam przy tym ostatnim fragmencie miałem coś powiedzieć ale chyba coś sie spierniczyło i nie dodałem tego.

 

Co do informacji to też faktycznie po fakcie dopiero się skapnąłem że moglem jeszcze o paru rzeczach dopowiedzieć ale było za późno :)

Edited by Pon Pon
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...