Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Umundurowanie GIGN itp.


Recommended Posts

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum :-)

 

Otóż szukałem w wyszukiwarce na temat munduru dla Jednostek Specjalnych, jest tylko temat z 2004 roku o SWAT.. więc nie będę go już odkopywał i dlatego zakładam nowy temat.

 

Otóż chce sobie sprawić, powoli takie umundurowanie jakie ma jednostka GIGN.

Nie chce kupować oryginalnych, mundurów, kombinezonów to ma być na jak najmniejszy budżet w sensie aby nie przepłacać za zbędne rzeczy, ale abym podobnie wyglądał do nich :)

 

I teraz do was prośba, wielu z was pewnie już długo w ASG siedzi. Dlatego do was piszę abyście pomogli mi skompletować taki zestaw.

 

Do rzeczy co chciałbym kupić, a czego nie mogę znaleźć po taniości.

 

Hełm używany ala GIGN z komisu

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/757258

Niestety nie znalazłem takiej przyłbicy i hełmu nie wiem czy oni używają hełmu PASGT czy Mich

ale wydaje mi się,że to nie ma znaczenia bo naprawdę wersje BLACK wyglądają podobnie.

Gdyby ktoś miał jakieś źródło gdzie lepszy hełm bym dostał to proszę podać, może być nawet zagraniczny sklep fajnie by było aby w jednym wszystko zamówić i była możliwość wysyłki do Polski :-)

 

Kominiarkę będę miał czarną od brata, więc to już będę miał :-)

 

Rękawice http://www.taiwangun.com/rekawice/rekawice-taktyczne-bez-palcow-black-cytac?from=listing&campaign-id=19

 

Kamizelka

http://www.taiwangun.com/kamizelki-taktyczne-2/kamizelka-replika-ciras-land-versions-black-8fields

 

Plecak http://www.taiwangun.com/plecaki-2/plecak-taktyczny-o-pojemnosci-15-litrow-black-8fields?from=related&campaign-id=6

 

I teraz najbardziej mnie interesuje ten niebieski kombinezon czy tam mundur, nie wiem gdzie taki dostać.

 

Otóż chodzi o to,że nie musi być mój cały komplet idealnie odwzorowany jak całkowicie GIGN

tylko po prostu aby jak najbardziej przypominał ich :-)

Nie znam się na tym, dopiero wchodzę świat ASG, Wojskowy.

 

Plecak biorę dlatego,że będzie potrzebny :-) ale z tego co wiem nie używają tego jednostki :-)

Ale jak mówię nie ma to być w 100% idealne odwzorowanie i płacenie nie wiem ile $$$.

 

Proszę o pomoc.

 

 

91519e3a48.jpg

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie beznadziejną chińską kamizelkę razem z chińskim plecakiem. Szkoda pieniędzy, a jak plecak się rozwali gdzieś w terenie to stracisz kasę i nerwy :teethh: Rękawice bez palców też proponuję odpuścić. Kombinezonów poszukaj może na armyworld.pl - tylko unikaj tych z MFH/Mil-tec.

Link to post
Share on other sites

Mogę odpuścić i dozbierać na coś lepszego :-)

Najważniejszy teraz jest hełm bo brakuje mi tego do grania no i kulek :icon_biggrin:

Moją pierwszą repliką będzie MP5 CM.041J czy to jest dobry wybór? i czy musze wymieniać baterię? czy ta w zestawie starczy na jakiś czas aby sobie samemu postrzelać np. do tarczy :icon_smile:?

 

Z tego co widzę jest tylko taki podobny kolorem kombinezon na tej stronce co dałeś.

 

http://www.armyworld...ginal-Nowy.html

 

Rozumiem,że tu cena nie ma znaczenia bo napisałeś aby unikać MFH/Mil-tec.

 

Niestety na tej stronie co podałeś nie ma innego, więc jest mały wybór.

 

A jeśli mogę spytać czemu nie polecasz rękawic bez palców? W sensie z powodu bezpieczeństwa? czy coś :icon_smile:?

Bo same powiedzenie,że nie polecasz tego tamtego to trochę słabo, bo warto użyć argumentów jakich się ma np. dlatego abym sam miał więcej wiedzy na ten temat jeśli jestem początkujący i zupełnie zielony w sprawach ASG :icon_smile:?

 

Nie napisałeś też nic o hełmie z przyłbicą, który podlinkowałem :( jest on warty zakupu?

Edited by MesajahX
Link to post
Share on other sites
Niestety na tej stronie co podałeś nie ma innego, więc jest mały wybór.
Szukaj, więc na innych :icon_biggrin: Jest lista sklepów w zakładce "sklepy" i google :icon_wink:

 

A jeśli mogę spytać czemu nie polecasz rękawic bez palców?
Bo nie spełniają do końca swojej roli tzn. ochrony rąk. Dostać w palec to nic przyjemnego, albo dotknąć odkrytym palcem czegoś czego lepiej nie dotykać :icon_biggrin: To tak w skrócie.

 

Bo same powiedzenie,że nie polecasz tego tamtego to trochę słabo, bo warto użyć argumentów jakich się ma
Czasem wystarczy się chwilę zastanowić.

 

Nie napisałeś też nic o hełmie z przyłbicą, który podlinkowałem :( jest on warty zakupu?

 

Bo nie jestem wróżbitą Maciejem. Nie ma tam nawet podanego producenta itd.

 

W ciemno bym czegoś takiego nie brał. Co do mundurów helikona i innych rzeczy od nich to poczytaj forum. Mundurów sam bym nie kupił, jakiś softshell może prędzej.

 

Jak koniecznie chcesz taki tani plecak to sprawdź firmę wisport.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...