Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z dyszą w GBV2


Recommended Posts

Witam

Mam problem z dyszą w Specnie, wymieniłem dyszę na podwójnie doszczelnioną SHS, tłok lekki 15 zębów stalowych,cylinder LCT Typ 0, głowice tłoka i cylindra na SHS(Głowica tłoka została stokowa z Specy gdyż wtedy jest strzykawka ), sprężynę M130 + wstawiony M-Block PPS, gumka SYSTEMA. Problem polega na tym że dysza nie chowa się całkiem albo wcale.

Dziękuje za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Czy na pewno listwa dosyłacza jest ustawiona odpowiednio tzn. wchodzi w kołnierz dyszy? może być też wina dyszy, która nie jest do emki. Daj jakieś foty z wymiarami i pomierz starą dysze i nową sprawdź czy długością są identyczne. ps. a może to dysza bore up? :>

Edited by Gr4b4rz
Link to post
Share on other sites

Dysza-http://redberet.pl/p/138/1152243061/shs-aluminiowa-doszczelniona-dysza-do-m4-tz0083-dysze-czesci-gearboxa-czesci-replik-elektrycznych-czesci-i-akcesoria.html

Czy jeśli mam głowice cylindra bor up a tłoka zwykłą czy to może być przyczyną ? Zd porobię w sobotę bo teraz wszystkie części zostały u kolegi. Dysza na pewno jest dobrze osadzona. :icon_smile:

 

Zestaw głowic - http://redberet.pl/p/140/1152243069/shs-zestaw-glowica-tlok-glowica-cylindra-v2-sk-0002-glowice-cylindra-czesci-gearboxa-czesci-replik-elektrycznych-czesci-i-akcesoria.html

Edited by Szczepan J
Link to post
Share on other sites

Jak robisz bore up to musisz mieć:

- głowicę tłoka bore up

- głowice cylindra bore up

- dysze bore up.

Czasami trzeba piłować dyszę, bo nie m wyjscia :)

 

A czy, masz założony opóźniacz popychacza, czy zębatka tłokowa przy złożeniu są dobrze ustawiona? No najlepiej bedzie jak dasz fotki

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wydaje mi się że popychacz jest chyba wytarty?

 

Miałem ostatnio taka sytuacje z zębatkami shs 100:300 tymi z łożyskami że musiałem tlokowa spodkladkowac tak wysoko że popychacz blokował się na chwilę w tylnym położeniu i wystrzal następowal zanim dysza zdążyła uszczelniacze się z gumka.

Może i tu to występuje?

Edited by DAVVlD
Link to post
Share on other sites

Apropo dysz shs-a wszyatkie z jakimi miałem kontakt holernie ciezko wchodzily na glowice cylondra przez co popychacz moze sie wyginac i jej nie cofa, proponuje zalozyc w szkielet sam zespol cylindra bez zebatek skercic i sprawdzic palcem czy wszystko działa płynnie (dysza i popychacz) Opcja jaka podaje DAVVID także jest prawdopodobna

Edited by HUGO_HUGO
Link to post
Share on other sites

Przy pierwszy założeniu rzeczywiście dysza chodziła ciężko, ale przy ostatnim rozbieraniu i składaniu chodziła wyraźnie lżej. Co do spodkładkowania bardzo małe, ale sprawdzę. Problem z tym że dysza nie podaje powstaje tylko po założeniu M130 i nie podaje przy ostatnich 40 kulkach w midach, sprawdziłem sprężyny w magach i wszystko z nimi w porządku, gdy przechodzę z powrotem na stokową wszystko jest w porządku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...