Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika cm 007/ ea SBR


Recommended Posts

Cześć, zaczynam przygodę z asg i poszukuję pierwszej repliki. Myślałem o cm.007. Replika bardzo mi się podoba i podobno z tego co wyczytałem na forum nie jest najgorsza. Mogę ją kupić za około 700zł. Przeglądając forum dużo ludzi polecało repliki Evolution Airsoft. Na zbrojowni znalazłem lone stare ranger sbr w cenie 1000zł (przeceniona z 1200zł) i zastanawiam się czy warto dołożyć 300zł do tej repliki. Bardzo proszę o pomoc. Czy cm.007 będzie wystarczająca jak na 1 replike, czy lepiej kupić od razu coś lepszego? Zastanawia mnie jeszcze czy 330 fps w ea będzie wystarczające i czy w przyszłości będę mógł wymienić sprężynę na jakąś mocnejszą bez wymieniania połowy innych części ? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Może trochę źle to ująłem w poście :) Nie mówię, że fpsy to wszystko :icon_smile: Po prostu chciałbym się dowiedzieć czy replika ta ma wystarczającą moc żeby postrzelać się na średnim dystansie, i ogólnie czy warto do niej dopłacać

Edited by thermite
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, czyli wezmę EA. Mam jeszcze jedno pytanie, czy warto brać Lone Star Border Patrol SBR za 750zł czy dopłacać do tego samego modelu tylko z tuningiem do około 420-430 fps. Na zbrojowni jest opcja kupna takiej repliki za 1000zł. ( http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2353 ) Z góry dziękuje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, czyli wezmę EA. Mam jeszcze jedno pytanie, czy warto brać Lone Star Border Patrol SBR za 750zł czy dopłacać do tego samego modelu tylko z tuningiem do około 420-430 fps. Na zbrojowni jest opcja kupna takiej repliki za 1000zł. ( http://zbrojownia.li...roducts_id=2353 ) Z góry dziękuje i pozdrawiam

Jeśli chcesz używać repliki do CQB to nie. Fps nie są tak ważne dla zasięgu jak hop-up i lufa, wszystkie moje obecne repliki są zrobione na 320 fps i nie mam problemu z zasięgiem w lesie.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...