Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

E&L - KWA ERG AK


Recommended Posts

Hej, próbował ktoś już włożyć gearbox z KWA ERG to E&La? Dodam ze nie polecam kupna KWA jeśli już ktoś ma LCT albo E&L bo się można załamać... Wykonanie KWA jest tak złe.... wydaje się ze się posypie w rekach, jak zamontowałem szynę boczną... szkoda gadać piny puściły, poluzowały się, w warunkach polowych do widzenia... Samo strzelanie z tej repliki to frajda i to chyba jeden plus.... Pytam bo mam zamiar podmienić gearboxy o ile nie będzie się to wiązać ze szlifowaniem tej pięknej stali jaka odziany jest E&L...

Dodam jak ktoś z Was gryzie się z myślą kupna KWA ERG AK wybijcie sobie to z głowy za dużo siana kosztuje jak na wykonanie nawet nie jest pomalowany w jednym tonie! odcienie czerni dajecie wiarę? :D

Link to post
Share on other sites

Teraz to wiem :D nigdy nie miałem KWA a się napaliłem jak cymbał na ER, myślałem nad GHK bo z ostrego części wchodzą i w sumie nie źle wykonany ale z racji tego ze mieszkam w UK gaziaki nie śmigają zbyt dobrze... ale jak mi wejdzie gearbox z KWA do E&L :D hmm fajnie by było wiedzieć czy ktoś już to robił, zaoszczędziło by mi to główkowania i kombinowania :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...