Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GhostWarrior143


Recommended Posts

Nie chciałem umieszczać tutaj tego, ale nie mam innego wyjścia. Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem GhostWarrior143 (profil na portalu WMASG http://wmasg.pl/pl/profil/show/125436, FB *link usunięty*.

 

Osoba ta nie dotrzymała części swojej umowy. Może zacznę od początku. Przeglądając Komis natrafiłem na replikę kasku\hełmu FAST w pokrowcu w kamuflażu WZ.93. Z początku wszystko szło dobrze, dostawałem szybkie odpowiedzi na swoje pytania. Martwiła mnie tylko jedna rzecz, rozmiar FASTa. Uzgodniliśmy, że jeżeli kask/hełm okaże się za mały będę mógł cofnąć Naszą transakcję.

Niestety, gdy dostałem ową przesyłkę okazało się , że faktycznie jest za mały, a latanie bez wkładów nie jest zbyt przyjemne. Tego samego dnia, w którym otrzymałem paczkę, napisałem wiadomość o tym, że niestety musimy cofnąć transakcję i od tamtej pory cisza, ale nie przeszkodziło Mu w tym by kilka razy odwiedzić forum i odczytać moje wiadomości.

Znalazłem go na FB gdzie również wysłałem wiadomość - cisza, napisałem do znajomego, podał Mi numer, wysłałem SMS - cisza.

 

Link do Naszej rozmowy, gdzie dostałem gwarancję "przymierzeniową".

*link usunięty*

 

Przestrzegam przed dokonywaniem transakcji z tym użytkownikiem.

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Fakt przyznaje się nie odzywałem się przez spory czas od transakcji gdyż w między czasie wypadł mi wyjazd na Węgry przez ten okres moim kontem opiekował się znajomy jako że nie poinformowałem go o sprawie z użytkownikiem kruchy nie wiedział on co ma pisać.

Zaraz po moim powrocie sprawą się zająłem i aktualnie jest w toku.

 

Nie chciałem nikogo oszukać ani zaniedbywać w przypadku mojej sprawy wypadły mi okoliczności losowe Użytkownika kruchy oficjalnie przy całej WMasgowej braci przepraszam i mam nadzieję że więcej nie będzie takiej nieciekawej sytuacji.

Edited by GhostWarrior143
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że na Węgrzech nie ma internetu i samemu nie mogłeś się zaopiekować swoim kontem. Spoko, rozumiem - internet to dość nowa technologia i może jeszcze nie jest popularna na Węgrzech. Domyślam się jednak, że telefony tam mają (wszak to urządzenie już ponad stuletnie) i dziwi mnie tylko postawa Twojego znajomego, który wiadomości odczytywał, ale najwidoczniej nie poinformował Cie, że ktoś tu ma do Ciebie jakieś pretensje.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...