Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kruchy1992113

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Jest ktoś kto używa krótkich magów do SL8? Mam pytanie, jakich ładownic do nich używacie? Zwykłych do magów od G36 czy inne??
 2. Sprawa została wyjasniona. Myślę, że Nasz kolega wyciągnie naukę z tej lekcji.
 3. Nie chciałem umieszczać tutaj tego, ale nie mam innego wyjścia. Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem GhostWarrior143 (profil na portalu WMASG http://wmasg.pl/pl/profil/show/125436, FB *link usunięty*. Osoba ta nie dotrzymała części swojej umowy. Może zacznę od początku. Przeglądając Komis natrafiłem na replikę kasku\hełmu FAST w pokrowcu w kamuflażu WZ.93. Z początku wszystko szło dobrze, dostawałem szybkie odpowiedzi na swoje pytania. Martwiła mnie tylko jedna rzecz, rozmiar FASTa. Uzgodniliśmy, że jeżeli kask/hełm okaże się za mały będę mógł cofnąć Naszą transakcję. Niestety, gdy
 4. Tak myślałem, że to będzie zbyt dużo kombinowania. Dokładnie, jestem leworęczny i na razie trzymam replikę lewą ręką a prawą przeładowuje, co jest średnio wygodne gdy strzela się z innej pozycji niż leżąca. :D
 5. Istnieje możliwość przełożenia rączki przeładowania na lewą stronę?
 6. Dzięki za szybką odpowiedź. :)
 7. Wiem, że temat o Glocku, ale czy jest ktoś komu odpłatnie mógłbym zlecić zamontowanie LiPo w Colcie Cymy?
 8. Mam małe pytanie odnośnie Beofenga UV-5R, otóż po podłączeniu i odłączeniu zestawu słuchawkowego, mikrofon w samym radiu przestał działać. Podczas nadawania z samego radia słychać tylko szum, a po podłączeniu słuchawek wszystko jest w porządku. Czy ktoś miał podobny problem?
 9. Pierwszy raz zamawiałem u Bombla szpej i muszę przyznać, że jestem pod mega wielkim wrażeniem wykonania. Kontakt na najwyższym poziomie, nie musiałem długo czekać na odpowiedź. Samo wykonanie bandoliera i plecaka powaliło mnie, jest dokładnie takie jakie chciałem. Polecam bardzo tego krawca.
 10. Witam. Znalazłem na Taiwangunie ten oto szkielet http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/szkielety-gearbox-ow/gearbox-v-2-6mm-cm.html moje pytanie jest następujące: czy ktoś może mi powiedzieć jak sprawuje się ten szkielet? Potrzebuję go do mojej emki.
×
×
 • Create New...