Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kisielowy

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jest gdzieś dostępna przedłużka lufy od M27 (SA-H03)? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę :(
 2. Posiadam DD wraz z moskitierą i powiem tyle, że już nigdy nie zabiorę namiotu do lasu, nie licząc zimy. Zajmuje to mało miejsca, jest wygodne i nie ma problemu z szukaniem płaskiej powierzchni. Minusem jest to, że jak leżysz, to leżysz - nie możesz poszperać w plecaku, gotować itd. jak w namiocie. Korzystam wraz ze zwykłym, ciemnozielonym tarpem z Decathlonu. EDIT: Ku*wa, co ja odkopałem, nie spojrzałem w ogóle na datę, sorka :icon_lol:
 3. Sprawa wyjaśniona, zakończona, zawieszenie u pokrzywdzonego. Czekam na potwierdzenie.
 4. Cóż, żadnego zawiadomienia z Policji nie dostałem, wizyta dzielnicowego też mnie nie zaskoczyła, może przez to że 3 miesiące byłem poza miejscem zamieszkania. Nic na swoje usprawiedliwienie nie mam - wyjechałem do pracy, nie zdążyłem wysłać paczki i o sprawie zapomniałem. Pieniądze zostały już odesłane (mała poprawka - kwota wynosiła 28zł, a nie 38zł), w ramach zadośćuczynienia zaoferowałem wysłanie zawieszenia za darmo na mój koszt. Jeśli kupujący uzna sprawę za zamkniętą, czekam na jego potwierdzenie pozytywnego zakończenia zaistniałej sytuacji.
 5. Polecam Cymke z baterią LiPo. W przeciwieństwie do gaziaków - sprawdza się w każdych warunkach, nie syfonuje, zasięg przyzwoity. Jedyny minus dla mnie to te malutkie magazynki - łatwo je zgubić.
 6. Dlatego, że za takie pieniądze kupowanie replik Specna Arms jest głupotą. Nie będę się wywodził na temat dlaczego, bo są od tego inne tematy na tym forum.
 7. Długa droga przed Tobą. Odpowiedzi na dużą ilość pytań znajdziesz w tematach na forum, wystarczy poszukać. Musisz sprecyzować na co chcesz przeznaczyć pieniądze - czy całość na replikę, baterię + okulary, czy całe wyposażenie - kamizelka/pas/chest rig, mundur, czapkę/kapelusz/hełm, buty, replikę, okulary, baterię, kulki. Zabawę chcesz zacząć za 2 miesiące - nie ma sensu zadawać teraz pytań, bo przez te 2 miesiące twoje zainteresowania danymi przedmiotami zmienią się wielokrotnie. Przede wszystkim patrz na to co ci się podoba, czytaj o producentach sprzętu, który ci się podoba, czytaj temat
 8. A może Force Core? Za 1000zł już posiadasz fajne wykonanie, fajne bebechy. Jeśli nie chcesz przekraczać 800zł, to z tych trzech replik brałbym cm.048.
 9. Odkopuję - ludzie piszą zazwyczaj o złych transakcjach, mało który poleca kogoś. Kupiłem od użytkownika wydmuszkę Glocka 17. Jedyny minus to czas oczekiwania na wysyłkę, spowodowany przez życie prywatne. Szybko wyjaśnione, butelka przeprosił, dorzucił mały gratis do wysyłki. Dobry kontakt, brak cwaniactwa, wszystko tak jak być powinno. Polecam.
 10. W skrócie: przeje*ane :teeth:
 11. @Krzywica Okej, w takim razie na jakiej zasadzie działają wszystkie wycieczki szkolne, na które bez zgody rodzica się nie pojedzie? W której rodzic zgadza się z Regulaminem wycieczki itp? Nauczyciel bierze na swoje barki ponad 20 osobową grupę dzieciaków bez żadnego zabezpieczenia, że w wypadku, gdy jednemu coś się stanie, nie pójdzie siedzieć? Rozumiem twój post i nawet się z nim zgadzam, że nikt nie udowodni, że to rodzic podpisywał, ale na dłuższa metę wychodzi na to, że jakikolwiek świstek dający dziecku zgodę od rodziców jest nic nie warty. Czyli co, wychodzi na to, ze najbezpieczniej
 12. @up A co za problem ze zwykłą zgodą rodzicielską? Jest masa formularzy na internecie, mniej lub bardziej szczegółowych.
 13. Firmy, które warto rozważyć w tym przedziale cenowym, to M4: Evolution Airsoft, G&G, KWA i może trafi się G&P na promocji, AK: LCT, E&L, ForceCore Skoro masz 1000zł na replikę, to myślę, że twoim pierwszym krokiem powinno być przestudiowanie tematów na forum, związanymi z tymi replikami. Kolejnym krokiem będzie wybranie, która firma najbardziej ci odpowiada a następnie musisz wybrać model, który ci się podoba. Podana przez ciebie kwota to dużo pieniędzy i jeśli jesteś nastawiony na wydanie jej, to rozważ również opcje dopłacenia do repliki tych 200-300zł, by kupić lepszy model
 14. Jeśli chcesz wybierać spośród tych dwóch, to bierz G36.
 15. Jak kolega wyżej - jeśli nie zamierzasz wykorzystywać "klamki" do airsoftu, a bardziej do statycznego strzelania do celów, to lepszym będzie wiatrówka. Albo co weekendowy wypad na strzelnice :icon_razz2: Druga sprawa, to zastanów się czy to cię kręci i ma sens - wydać 5 stówek na zabawę trwającą 2 tygodnie to też trochę średni biznes, a z późniejszą sprzedażą będzie problem.
×
×
 • Create New...