Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur dla snajpera


Recommended Posts

Witam, planuje kupno munduru pod role snajpera i nie wiem jaki kamuflaż wybrać , chciałem kupić ATACS FG który podobno świetnie spisuje się w lesie ale dosyć szybko się spiera. Myślę więc nad kupnem jakiegoś woodlandu lub multicama ,ale nie wiem jak spisują się one w lesie.A jeśli któryś z tych, to wybrać combat shirta czy zwykłą bluze od munduru.Widziałem ,że combat shirty często mają "piaskowy" przód i nie wiem czy wtedy nie troche lepiej je widać.Nie wiem też jaką firme wybrać , widziałem Claw Geara i kosztował 400zł za sam combat shirt.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nadal aktualne to do roli snajpera tylko i wyłącznie kombinezon. Przy tarzaniu się na glebie bluza będzie się podwijać przy wyczołgiwaniu się do tyłu itp. W kombinezonie ten problem nie występuje i im mniej kieszeni tym lepiej. Bo jak się czołgasz plackiem nie możesz o nic zaczepiać. Kamuflaż byle jaki a jak jest jednolity kolor to pryśnij sprejem parę plam albo pasków i po sprawie.

Link to post
Share on other sites

Houzon - najważniejsze u snajpera to brak gwałtownych ruchów i powolne poruszanie się - kamulfarz jest drugorzędną sprawą. Na nasze bydgoskie lasy iglaste bardzo dobrą opcją będzie nawet Flecktarn, w szczególności wiosną i jesienią. Drugą dobrą nie najdroższą opcją jest WZ.

Edited by groszekoki
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...