Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przerywający spust w cm031b


Recommended Posts

Witam mam problem z moim cm031b, mianowicie w czasie strzelania na semi co trzeci czwarty strzał nie ma reakcji. W sessie takim że naciskam spust i nic się nie dzieje, po ponownym naciśnięciu strzela itd. Czy wie ktos co to może być? Czy może to być problem samej baterii?

Link to post
Share on other sites

Przebicie, mosfet, przepalone styki, silnik.

Wyciągnij GB sprawdź czy kable całe, czy styki całe i w jakim stanie, czy wyciągnięty silnik nie ma problemu z pracą bez obciążenia.

 

Edit: Rzuć jeszcze okiem w jakim stanie są plastiki kostki stykowej i czy spust prawidłowo o nie zahacza.

Edited by a5d4f1
Link to post
Share on other sites

Przebicie, mosfet, przepalone styki, silnik.

Wyciągnij GB sprawdź czy kable całe, czy styki całe i w jakim stanie, czy wyciągnięty silnik nie ma problemu z pracą bez obciążenia.

 

Edit: Rzuć jeszcze okiem w jakim stanie są plastiki kostki stykowej i czy spust prawidłowo o nie zahacza.

No własnie problem w tem ze styki powinny byc dobre bo właśnie przed dwoma dniami wróciła z serwisu u GF i wymieniali tam kostke stykową

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z jedną kostką miałem taką przygodę, że przy pociąganiu za spust, ta jego część, która naciąga kostkę zamiast to robić wchodziła pod nią i podnosiła do góry zamiast przesuwać do przodu.

 

Radzę pokombinować przy kostce o ile nie boisz się pracy na GB.

Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem u siebie, z tym że na semi przestawał strzelać w ogóle i musiałem przełączyć na auto i nacisnąć spust.

Rozwiązał się kiedy składałem replikę po wymianie gumki: selektor (przypadkiem) założyłem tak, że semi nie łapie, kiedy dźwignia wejdzie w dziurkę w body, tylko po przekręceniu do oporu. Poszło tak ze 200-300 strzałów bez problemu, wcześniej zacinka była po kilkunastu.

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...