Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hk416 specna arms czy m4 evolution airsoft co polecacie


Recommended Posts

http://zbrojownia.li...hp?cPath=23_176

 

Nie wiem jak inne sklepy.

Na promocji masz krótką wersję SBR, w tej chwili tańsza o 150 ziko od wersji standardowej. Za te 150 złotych możesz kupić preclufę PPS 363 mm i tłumik, w którym ją ukryjesz (albo akumulator LiPo i ładowarkę).

Jak masz większy budżet, to możesz sobie wziąć jakąś bardziej bajerancką wersję.

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Trudny wybór. HK od Specny jest w miarę nowe na rynku, ale jest dobrym substytutem dla kogoś, komu marzy się fajne Hk, a nie stać go na VFC. Można łatwo zmieniać sprężynę, ale jest to raczej nie przydatne, jeśli w twojej okolicy nie ma żadnych miejsc do rozgrywania scenariuszy CQB.

Posiadałem emke od Evolution Airsoft i powiem, że wykonanie to najwyższy poziom. Wszystko mega spasowane, nic nie lata. Nie jest pomalowana na czarno jak większość replik typu M4, ale body posiada brązowy odcień - z pewnością wyróżnia się w tłumie. Na spokojnie możesz wsadzić do stocka sprężynę M120/M130 - mi przez rok na takiej konfiguracji replika strzelała bardzo dobrze. Przy zamawianiu możesz od razu wrzucić sobie sprężynę do koszyka i poprosić sklep, żeby ci ją zmienił. Gumka do wymiany, ale to standard.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...