Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam dopiero zaczynam zabawe w asg (bądźcie wyrozumiali) replikę kupiłem używke z dodatkowym zestawem zębatek jakieś shs wymieniana była w nim tylko gumka na zieloną moje pytanie brzmi jak ją lekko z tuningować małym kosztem próbowałem teflon fix ale na nic szczelności nie ma prawidłowej jaką bym chciał uzyskać może by ją przykleić na stałe ? (Gumke) :D i dzieś czytałem o odciążeniu tłoka ale nie wiem jak to się robi co i jak i po co to i na co to się robi kable powymieniałem na niskooporowe styki poczyściłem mam zamiar dokupić sprężyne 130tke i dysze doszczelnioną ktoś coś by mi doradził co zrobić w tej replice a co nie robić ? wiem sprzedaj kup lepszą. Lepszą mam zamiar kupić a tą zostawić do kombinacji z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Tłok się odciąża jak chcesz kosmiczną szybkostrzelność. Najpierw musisz wiedzieć co chcesz poprawić w replice, bo tuning robi się pod jakimś kątem.

Jak chcesz sam grzebać to najpierw poczytaj sobie co, po co i jak. Jak już chcesz się pakować w podniesienie mocy to przydałoby się poprawić celność, żeby tę moc wykorzystać. Zatem na początek wymiana gumki na polecaną i lufy np. na promyka. Za te 2 rzeczy zapłacisz mniej więcej tyle ile dałeś za replikę. Są tańsze lufy ale to czasem loteria.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...