Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezpieczeństwo


Recommended Posts

Maska chroni nie tylko przed strzałem w zęby. Nie raz zdarzyło mi się, że szedłem za kumplem przez las wpatrzony w jakieś miejsce, a on żeby przejść naciągnął gałąź po czym ją puścił :) dobrze, że miałem maskę. Nie chciałbym takim rozpędzonym kijem dostać w głowę.

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry. Miejsce po pustym zębie wypełnisz (płacąc za to sporo z własnej kieszeni) a po oku nie.

 

Maskę metalową można dowolnie giąć kombinerkami itd by nie uwierała, nie haczyła o okulary, nie cisnęła krawędziami w twarz itd. Można ją zintegrować z bowmanem (zestaw słuchawkowy) i bardzo przydaje się w lesie w nocy. No i maskuje bladość twarzy - jeżeli jest zielona.

. Nie zrozumiałem pierwszej części komentarza , twierdzisz Że gdy będę strzelał z odległości minimum 10 metrów będąc w okularach od pj nadal mogą pęknąć ? Kulka rykoszetując na 10 metrów ma siłę bąka . Czy to jednak nie jest sarkazm i te okulary w strzelaniu do celów tymczasowo wystarczą .
Link to post
Share on other sites

@wilq1979

Co masz na myśli przez integrację z bowmanem? Możesz to pokazać na jakimś zdjęciu?

 

W nausznikach masek BAT wycinasz otwór na słuchawkę Bowmana a potem mocujesz rzeczoną na termo klej lub taśmę tekstylną. I masz zestaw zintegrowany.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...