Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestawy do airsoftu za 300/400 złotych


Recommended Posts

Czołem! :)

Mam 12 lat i... chciałbym zacząć bawić się w ASG..

Aktualnie swoich pieniędzy mam około pięciuset (od rodziców nie chcę zbytnio brać..) więc do tej kwoty szukałem też jakiejś repliki oraz okularów ochronnych i znalazłem kilka ciekawych replik, natomiast przeglądając internet dalej natrafiłem na kilka ogłoszeń, w których osoby sprzedają (używane) zestawy posiadające m.in:

Cymę 048, magazynki, maski typu Stalker, kulki, okulary, kapelusze i jeszcze kilka innych podobnych rzeczy..

WIĘC MOJE PYTANIE JEST TAKIE:

Czy opłaca się kupić taki używany zestaw i czy w ogóle takie aukcje są możliwe?

Nie chciałbym kupić za 400 złotych takiego super extra hiper zestawu i po dostarczeniu paczki dostrzec zepsutą replikę...

Chciałem kupić AGM 003 jako pierwszą replikę, ale z tego co zdążyłem wyczytać aktualna seria jest nic nie warta i po jednej strzelance potrafi się zepsuć..

Wiem, że 500 złotych to nie dużo jak na ASG, ale wydaje mi się, że jak na 12 latka też nie mało..

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Z używanymi różnie bywa i ciężko cokolwiek doradzić.

Jeśli chodzi o nowe repliki i podoba Ci się AK to za około 400zl kupisz cm028. Ja osobiście na Twoim miejscu poczekalbym, zaoszczędził trochę więcej kasy i wybrał rk10s od Boyi, na forum jest dużo tematów na temat tej replik, poczytaj :) obecnie możesz ją kupić za 675zl

http://www.asg.warszawa.pl/airsoft/repliki-asg/elektryczne/karabiny-szturmowe/p,rk-10s-boyi,52470.html

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...