Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

władek

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie jak chcesz strzelać? Replika elektryczna="ogień półautomatyczny i automatyczny" , sprężynowa- po każdym strzale musisz przeładować. Jeśli chcesz strzelać tylko do tarcz czy puszek to odległość 20-30m max żeby była jakaś skuteczność, 2 jako osoba nowa raczej nie chcesz wydać fortuny (tak zakładam). Określ budżet ile chcesz przeznaczyć, druga sprawa to że nawet najtańsza wiatrówka za 100-200zł, o ile nie ma krzywej lufy co u żółtych majfriendów jest możliwe, będzie celniejsza niż większość replik asg.
 2. Gunfire.pl Specshop.com azteko.pl deltashop M4 od E&L mają dobrą opinię. Szukałbym jakiegoś modelu z szynami ris na froncie. Zawsze fajnie jest mieć możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów.
 3. Mam o długości 430 w vsr i w o takdo uznawanych za najlepsze w mojej opinii wygląda to tak Prometheus<Falcon=<PDI Może między świętami a sylwestrem zrobię jakieś porównanie między PDI a Falconem. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
 4. Mam porównanie z Promykiem i PDI w vsr długość 430mm.Na gumce zielonej KM Head i 0.45 specna na pewno lepsze skupienie niż Promyk w porównaniu Falcon z PDI to moim zdaniem jest na równi. Co do gumki z zestawu to ja dostałem koloru niebieskiego i działa średnio.
 5. Jest cały temat o tej replice w dziale karabiny wyborowe. Co do komory to przecież jest ona do vsr a owa cyma magazynki ma jak w m24 więc na pewno nie pasuje.
 6. W swd poza głowica to nie ma co dorabiać bo ten model wyjątkowo jest udany i wytrzymuje mocne sprężyny
 7. Ciężko wybrać coś gorszego jeszcze w tych pieniądzach. Popatrz tak jak radzi arend na repliki specny. W twoim budżecie zmieszczą się też repliki g36 krótkie G3 i sig od JG. Ewentualnie emki PJ/A&K
 8. Na taiwanie są magi rzekomo na 55 kulek ktoś kupował, potwierdzi czy to błąd w opisie? http://www.taiwangun.com/magazynki-inne-2/magazynek-do-karabinu-snajperskiego-cm-701-black-cyma?from=listing&campaign-id=19
 9. szkielet1990 słychać różnicę w działaniu w porównaniu do stockowych?
 10. Spróbuj podgrzać końcówkę lufy może farba dostała się gdzieś do gwintu i go zakleiła.
 11. Każdy kiedyś zaczynał ale czytając twoje pytania odnoszę wrażenie że chcesz mieć wszystko podane gotowe i nie chce ci się szukać na forum i ogólnie w internetach. Z takim nastawieniem to powodzenia.
 12. Sprężyna stock i tak jak pisze gratek obie dadzą radę.
 13. Pytanie czy muszą to być koniecznie "domki" czy jedynie osłony. Jeśli to drugie to można wykonać z czegokolwiek najtaniej z "śmieci" typu kawałki blachy kawałki desek jakieś płyty paździerzowe, opony zasypane ziemią. Popytaj po sąsiadach o jakieś tego typu śmieci pozbierasz oni będą zadowoleni bo się pozbędą a ty będziesz miał materiał do budowy.
 14. władek

  Snajperskie Kulki

  oofo tylko całe paczki czy mogę odkupić 1/2?
 15. Takie pytanie. Złamałem szczękę magazynka. Replika jest na gwarancji w militaria.pl. Czy jest sens wysyłać do nich na gwarancję i czekać pewnie z 2 miesiące na odpowiedź że nie sprowadzają takich części. Znalazłem tą część w kilku sklepach w kanadzie po 3$ szt tylko że sama wysyłka to około 20$. Ktoś byłby chętny na zamówienie zbiorowe ewentualnie wie gdzie można dostać to w UE?
×
×
 • Create New...